В яких стравах багато білка: добірка від Євгена Клопотенка

Білок — це поживна речовина, необхідна нашому організму для росту та відновлення клітин, а також для належної роботи загалом. Саме тому дуже важливо знати, які продукти багаті на білок, щоб кожен з нас міг щоденно отримувати потрібну його кількість. Норма білка в раціоні залежить від ваги, статі, віку та стану здоров’я, але в середньому це 0,8 г на кілограм маси тіла.

Задовольнити свої потреби в білку можна легко, вживаючи різноманітну їжу. З їжі він надходить з рослинних і тваринних джерел, таких як:

  • м’ясо і риба;
  • яйця;
  • молочні продукти;
  • насіння і горіхи;
  • бобові.

Я завжди прагну того, аби ви харчувалися повноцінно і правильно, тому ловіть страви, багаті на білок. Там саме ті продукти, з яких ви з легкістю зможете отримати необхідну його кількість, а ще й смачно буде. Ідеально ж!

Яйця пашот з йогуртовим соусом

Яйця пашот з йогуртовим соусом

У цій страві самі плюси. По-перше, ви зможете приготувати яйця пашот з йогуртовим соусом буквально за 5 хвилин. Зранку це особливо важливо. По-друге, це дуже смачно, з турецьким настроєм. По-третє, це чудове джерело білка, бо він тут і в яйцях, і в натуральному йогуртові. Більше годі й бажати!

Куряче філе в духовці

Куряче філе в духовці

Нежирне м’ясо – прекрасне джерело білка. В цьому плані м’ясо курки займає топові позиції. Саме тому пропоную вам приготувати запечене куряче філе в духовці та доповнити його ніжним соусом на основі йогурту із зеленню. Завдяки конверту з пергаменту філе залишиться соковитим та буде неймовірно ніжним. Те, що треба!

Хумус

Хумус

Обожнюю бобові за те, наскільки вони корисні. Якщо казати про білок, то на нут точно треба звернути увагу. Приготуйте класичний хумус з тахіною, лимоном та спеціями й поповнюйте запаси білка, смакуючи цю близькосхідну страву. Ще можна зробити піту і покликати у гості близьких людей, щоб корисно перекусити й поспілкуватися.

Форшмак з кисломолочним сиром

Форшмак з кисломолочним сиром

Від однієї згадки про цю страву одразу відчувається запах моря та ніби чутно крики чайок. От не знаю, як у вас, а в мене форшмак завжди асоціюється з галасливою та привітною Одесою. Та я був би не я, якби не зробив щось цікавеньке зі стравою. Я додав кисломолочний сир, вийшло смачно, тому і ви спробуйте. Це була найкоротша інструкція до дії!

Суп з мідіями

Суп з мідіями

Мідії чудово смакують не лише у пасті чи салатах, супи з морепродуктами – то окрема любов. Ви дізнаєтеся точно, коли приготуєте суп з мідіями на курячому бульйоні. Це поєднання м’ясного бульйону зі середземноморським морепродуктовим просто фантастичне. Я навіть не знаю, як описати цей смак, треба пробувати!

Гарбузовий крем-суп з імбиром

Гарбузовий крем-суп з імбиром

Насправді я додав цей рецепт у добірку заради гарбузового насіння. Просто, щоб ви знали, що це прекрасне й хрустке джерело білка. Додайте його у цей гарбузовий крем-суп з імбиром, покладіть до овочевого салату чи похрумкотіть просто так. Піклуйтеся про себе та рідних через їжу!

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...