Реклама і співробітництво

САЙТ

Сьогодні klopotenko.com це один з найпопулярніших і швидкозростаючих кулінарних сайтів в Україні. Щомісяця сайт відвідує понад 1,5 мільйона користувачів, які переглядають понад 4 мільйони сторінок. Інтеграція продукції в рецептах – один з найбільш простих і ефективних способів показати його переваги великій кількості користувачів.

YOUTUBE

Наш відеоканал на Youtube один з найпопулярніших україномовних каналів. У нас вже більше 150 тисяч підписників і ми продовжуємо активно розвиватися. Відеоконтент є одним з найбільш перспективних і затребуваних форматів. Його особливість – це безпосередній контакт Євгенія з продуктом і його рекомендації по використанню.

МАЙСТЕР-КЛАСИ

Майстер-класи від Євгена Клопотенко в живому форматі або онлайн – це унікальний спосіб урізноманітнити вашу корпоративну культуру і подарувати вашим співробітникам незабутні враження. Разом з Євгеном вони поринуть в атмосферу справжньої ресторанної кухні, дізнаються секрети приготування страв української кухні та отримають можливість розширити свій кулінарний кругозір. Всі наші клієнти залишаються задоволені!

КОНТЕНТ ДЛЯ КОМПАНІЙ ТА МЕДІА

Хочете зняти ролик для вашого корпоративного каналу Youtube за участю Євгена Клопотенко – простіше простого. Також ми можемо розробити для вас спеціальні рецепти або взагалі ціле меню. Наш контент розміщують найбільші новинні сайти України, а також друковані медіа. Весь цей контент користується великою популярністю.

МЕДІА-КІТ

Щоб детальніше дізнатися про наш проект і наші можливості, а також вартість рекламних проявів, скачайте наш медіа-кіт. У ньому ви знайдете більш детальну інформацію про наші можливості і реалізовані кейси.

  • Оцінити рецепт:
  • Поділитися: