Другі страви

Популярні рецепти

Всі Другі страви

Показати ще

ЯК ВАРИТИ РИС, ГРЕЧКУ, ЯК ПРИГОТУВАТИ ПЛОВ ТА БАГАТО ІНШОГО?

Яким чином ми позначаємо в своєму житті свята або значущі події? Скликаємо рідних, друзів і накриваємо стіл, готуємо святкові салати і закуски. І якщо в повсякденному житті ми можемо пробачити собі незначні огріхи на кухні, такі як переварений рис або недостатньо повітряний пиріг, то коли готуємо для близьких, подібні дрібні недоліки неприпустимі.

Звісно, справа ще в культурі харчування. І потрібно прагнути готувати ідеально та корисно не тільки для гостей, але і для себе, прикрашати кожне блюдо, працювати над корисним складом і подачею. Привчати себе до того, що ви заслуговуєте тільки найкращого.

ЯК НАВЧИТИСЯ ГОТУВАТИ?

Навіть якщо раніше ви виключно розігрівали в мікрохвильовці готову їжу, харчувалися бутербродами і напівфабрикатами, це не означає, що ви не зможете навчитися готувати. Або навіть стати кухарем. Все, що вам потрібно – це бажання та фантазія. На цьому сайті ви знайдете прямий доказ того, що кулінарія – це не складно і не дорого. Не потрібно отримувати профосвіту або йти на курси. Те, що потрібно, щоб смачно готувати – на цьому сайті!

ЯК ПРАВИЛЬНО ПРИГОТУВАТИ СТРАВИ: ПОКРОКОВІ РЕЦЕПТИ З ФОТО

Дотримуючись моїх рецептів, і спеціально зібраних в даному розділі порад, дуже легко навчитися готувати. Вони забезпечені фото, покроковою інструкцією і невеликими підказками. Рецепти невеликі і не містять складних технологічних процесів. Навпаки, я прагну показати, що щоб готувати красиво і смачно, зовсім не обов’язково володіти професійною технікою, обладнанням і масою вільного часу.

Але без постійного розвитку кулінарних навичок дуже складно навчитися готувати бездоганно. Саме робота над собою і дотримання основ відрізняє справжнього професіонала від любителя і дозволяє домогтися вершин кулінарної майстерності. І, звичайно ж, настрій. Якщо ви спочатку отримуєте вже задоволення від готування, а не переймаєтеся нею, то страви будуть це відображати.

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ: КОРИСНІ ПОРАДИ ПО ПРИГОТУВАННЮ ЇЖІ

  1.       Придбайте гарний посуд. Зовсім не потрібно купувати все дороге і фірмове, підбирати набори десертних виделок та келихи під кожен тип напою. Але необхідний мінімум все-таки рекомендується до наявності. Погодьтеся, складно красиво нарізати м’ясо або обробити рибу тупим ножем або смажити млинчики на старій сковороді, до якої все прилипає.
  2.      Знайдіть рецепти. Буде важко навчитися готувати, не маючи перед собою керівництва або бази. І платити за навчання у кулінарній школі більше немає необхідності! Адже нашого сайту цілком достатньо.
  3.      Приготувати смачно – не означає дорого. Це правило я доводжу в кожному рецепті. Всього-то й потрібно з розумом підходити до покупки продуктів, вибирати якісний товар і готувати сезонні овочі та фрукти.

З моїм сайтом, шеф-порадами ви легко та швидко навчитеся правильно і смачно готувати, дізнаєтеся, як приготувати нові страви та варити крупи, макарони, м’ясо і багато іншого, що ви щодня використовуєте на кухні. Готувати – це просто!

Завантаження...