Готуємо, насолоджуємося та гуртуємось. Традиційна українська випічка

Наша українська випічка має свій автентичний смак. Його точно не переплутаєш ні з яким іншим. Куштуєш перший шматочок, і одразу стає ніяково, що робиш це наодинці, виникає бажання розділити з найріднішими, пригостити когось, щоб поділитися часткою свого тепла. Турбота у нас, українців, в крові. Тому проявляйте її ще частіше, щоб нація максимально згуртувалася та стала сильнішою духом. І я впевнений, що моя добірка традиційної української випічки надихне вас, бо всі ці страви мають свою унікальну історію. Відчути зв’язок поколінь – це наче відкрити книгу мудрості. Готуйте та смакуйте рідненьке. Хочете більше українського на столі? Готуйте і традиційні м’ясні страви, які захоплюють своїм різноманіттям.

Пиріжки з горохом

Пиріжки з горохом

Я впевнений, що українська випічка хоча би раз в житті повертала у приємні ностальгічні спогади кожного з нас. Коли бабуся ще не встигла дістати гарячі пиріжечки, а ти вже схопив один і біжиш на вулицю. Коли мама загортає із собою, бо дбає, щоб поїв і у шапці був. Приготуйте пиріжки з горохом, щоб наповнити себе приємними відчуттями. Якщо ви ніколи не замішували тіста та чекаєте знак, то ось він – почніть і зробіть!

Погачі

Погачі

Зважаючи на любов українців до сала, не дивно, що виник рецепт погачів – солоного печива з ароматними шкварками. Вони смакують як закуска, або замість хліба до перших страв. І чим черствіше ставатимуть, тим більше походитимуть на хрумкі снеки. Ось вам і прекрасна українська альтернатива чипсам. Спробуйте, бо наше, і це дуже смачно.

Рогалики по-закарпатськи

Рогалики по-закарпатськи

У Франції – круасани, а у нас – рогалики по-закарпатськи, які ще називають кіфликами. У нас вони будуть з маковою солоденькою начинкою. Ідеальні зі склянкою прохолодного молока, узвару чи вранішньої кави.

Ламанці

Ламанці

Я кожного разу тішуся, коли бачу, що наші українські рецепти передаються із покоління в покоління. Їх готують і не забувають. І ламанці, або шулики – один із таких. Пам’ять про них живе, допоки ці ароматні коржики з маковим соус стоять у вас на кухні, ви пригощаєте найрідніших чи гостей, підтримуєте смачним тих, кому це дуже необхідно за різних життєвих обставин. Якщо ви вперше чуєте про це смачне печиво ламанці, просто зробіть його за моїм рецептом. У вас все вийде.

Житні лемішки

Житні лемішки

На випікання хліба не завжди є час. Тому у пригоді буде рецепт житніх лемішок – тонесеньких коржиків, посипаних насінням льону, з приємним і ненав’язливим ароматом часнику. Лемішки додають в салати для надання їм хрумкості, подають з різноманітними намазками чи їдять як закуску.

Пиріжки з маком

Пиріжки з маком

Що для вас затишок? Я обожнюю, коли по оселі кружляє аромат свіжоспеченої випічки. Він дарує прекрасне відчуття спокою та турботи, а нам, українцям, зараз це вкрай необхідно. Саме тому пропоную приготувати пиріжки з маком з листкового-дріжджового тіста. Ви впораєтесь швидко, а від процесу ліплення отримаєте справжнє задоволення. Повірте, я знаю, про що кажу.

Картопляний книш

Картопляний книш

Книши – це такі відкриті пироги з різними начинками. Можна зустріти з гречаною кашею та шкварками, квашеною капустою або вареною картоплею з цибулею. Вони смакують як закуска чи замість хліба до грибної юшки, борщу чи капусняку. Я пропоную приготувати картопляний книш з волоськими горіхами, які стануть м’якими, але все одно не втратять свою хрумкість. А щоб пришвидшити процес, візьміть готове заморожене листкове-дріжджове тісто.

Маківник

Маківник

З вами таке було, що берете старовинний рецепт, готуєте, куштуєте та відчуваєте в собі сили змінюватися, бути кращим за себе вчорашнього? Мабуть, це і є той потужний зв’язок поколінь, який надихає, дає розуміння, хто ти і яка твоя місія як українця в цьому світі. Приготуйте маківник, щоб відчути все те, що я описав. Ця випічка неймовірно смачна та соковита.

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...