Страви з квасолі. Додаємо нових смаків у весняне меню

Якщо і можна захоплюватися котроюсь із їстівних рослин, то у нас такі почуття викликає… квасоля. Ці бобові настільки універсальні, що з них можна приготувати будь-яке меню, тим паче весною, коли більшість продуктів стають менш корисними для здоров’я людини.   

Розсудіть, з квасолі роблять намазки та паштети. Ці страви можна робити про запас та тримати в холодильнику кілька діб. Багаті поживними характеристиками й супи, і борщі з квасолею. Згадайте лише легендарний український борщ. Причому квасолю додають і у пісний, і у мясний варіант. А які ситні гарячі страви з бобами та м’ясом! Так само ситні й пироги, і пиріжки з начинкою з квасолі. Втім, шукайте своє власне натхнення серед добірки наших рецептів. 

ПАСТА З КВАСОЛІ А-ЛЯ ХУМУС

Паста з квасолі

Східна закуска хумус останні роки дуже популярна в Україні. Особливо цю пасту обожнюють адепти здорового способу життя. Але якщо традиційний хумус готують з нуту, то ми пропонуємо зробити з квасолі. Зауважте, що користь від страви не змінюється і хумус з квасолі так само вживатимуть як вегетаріанці, так і ті, хто обмежує себе у харчових продуктах через Великий піст. Впевнені, ви дасте високу оцінку цьому рецепту.

БОРЩ З «ВУШКАМИ» ІЗ ГРИБНОЮ НАЧИНКОЮ

Борщ з вушками

Рецептів червоного борщу в Україні як зірок на небі, і звісно, більшість з них неможливо уявити без квасолі. Пропонуємо вам приготувати пісний борщ з «вушками» із грибною начинкою на овочевому бульйоні.

ВІНЕГРЕТ З КВАСОЛЕЮ ТА ЗАПРАВКОЮ З ВИННОГО ОЦТУ

Вінегрет з квасолею

Ми дуже любимо готувати вінегрет з квасолею та заправкою з винного оцту, бо яскрава колористика цього салату здатна покращити настрій навіть у найсуворіші дні. А от уявіть, що, наприклад, і квасолю до вінегрету ви зможете підібрати настільки оригінально, щоб вона пасуватиме страві, де головує буряковий колір. Адже бобові можуть бути білими чи чорними, фіолетовими чи жовтими, червоними та зеленими.

ГУЛЯШ З ЯЛОВИЧИНИ ІЗ КВАСОЛЕЮ

Гуляш з яловичиною

Традиційно гуляш – страва угорська. Але на заході України цей густий чи то суп, чи то рагу так само популярний, як і в сусідній Угорщині. А ще є різновид гуляша з м’ясом яловичини із квасолею, який ще називають бобгуляш. У цю страву не жаліють сипати «секретного агента», а саме копченої паприки.  Однак ми вдосконалили рецепт і застосували ще щось незвичайне. Готуйте з нами та насолоджуйтесь смаком!

ВАРЕНА КВАСОЛЯ З ЦИБУЛЕЮ ТА МОРКВОЮ

Варена квасоля з цибулею

У квасолі досить прісна текстура, тому наша порада обовязково компонувати бобові у стравах з соковитішими інгредієнтами. Ідеальні супутники квасолі на наш погляд – це морква та цибуля. Звідси й наш рецепт вареної квасолі з цибулею та морквою, дуже легко і смачно!

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...