Зігріваємося та насолоджуємося. П’ять гарячих напоїв для зимової прогулянки

Іноді для створення дива та гарного настрою потрібен лише термос. Ми не жартуємо. Велика ємність для найсмачніших напоїв, щоб гуляти містом. Періодично заливати собі у келих те, що прихватили із собою, гріти руки цим гаряченьким та спостерігати, як сніг не встигає долітати до склянки – тане на шляху чи тонуть краплі дощу, як пощастить. Наче і настрій змінюється, еге ж? Влаштуйте собі такий відпочинок, не пошкодуєте, а ми дамо рецепти найсмачніших та оригінальних напоїв, щоб взяти із собою. Новорічні свята довгі, а зима ще довша, тож плануйте багато прогулянок.

Глінтвейн з яблучного сидру

Глінтвейн з яблучного сидру

Якщо ви будете гуляти святковим новорічним містом, з усіх куточків буде доноситися аромат глінтвейну, бо цей напій наче створений тільки для зими. Зазвичай його готують із сухого червоного вина і це так класично і очікувано. Саме тому нам захотілося трішки здивування. Ми зробили глінтвейн з яблучного сидру та вийшло так смачно, що наче традиційного напою до цього і не існувало. Спробуйте, бо схема одна і та ж, тільки змінюється один основний продукт.

Чай масала

Чай масала

Яка гарна та проста ідея – додати в чай молоко. Напій одразу стає іншим, наче над ним провели якийсь чарівний обряд по насиченню смаку, а на практиці все простіше і обійшлося без курячих лапок (жартуємо). Аби підсилити ефект, потрібні лише різні ароматні прянощі. Так і з’являється відомий чай масала, який добре зігріває. Наливайте його в термос та беріть із собою куди б ви не відправлялися: на прогулянку, довгу подорож, кататися на ковзанах чи на роботу.

Безалкогольний глінтвейн

Безалкогольний глінтвейн

Візміть сік із синього винограду та готуйте безалкогольний глінтвейн, так само, як і алкогольний. Різниця в смаку майже непомітна, бо різноманітні прянощі зроблять свою справу – буде ароматно, насичено і так смачно, що захочеться повторити. Чи робити це постійно, аж поки не закінчиться зима. І такий план нам теж подобається.

Чай з липи

Чай з липи

Звичайний чорний чай можна і дома попити, а для чарівної прогулянки містом потрібно щось дійсно особливе і ми цим поділимося. Приготуйте чай з липи, журавлини та чебрецю. З першим ковтком зрозумієте, що існує напій, яким можна заворожити будь-кого. Даєте спробувати, а потім просите все, що завгодно. Людина покірно киває головою, бо не слухає вас, насолоджується…

Грог з чаєм і коньяком

Грог з чаєм і коньяком

Зазвичай грог готують на основі рому чи коньяку. Як для святкової прогулянки нам здалося це занадто, тому пропонуємо приготувати зігрівальний напій на чаї, а коньяку додати трішки, як ароматизатор і поліпшувач смаку. Після першого ковтка ви зрозумієте, для якого напою створене слово «ідеально». І це без перебільшень. Готуйте грог з чаєм і коньяком перед самим виходом на вулицю.

Готувати – це просто!

Завантаження...