Маринована, смажена і печена. Як смачно приготувати скумбрію

Скумбрія це одна з найдешевших, найпоширеніших і при цьому найкорисніших риб, котрі можна купити в українських супермаркетах. Вона досить легко чиститься, а найголовніше чудово смакує буквально в будь-якому вигляді: маринованою, смаженою та запеченою. Ще, певен, вас підкорить копчена скумбрія, але приготувати її вдома без спеціальної техніки, на жаль, неможливо. А от решту опцій цілком легко втілити на власній кухні.

Маринована скумбрія

Почнемо з водночас найлегшого, але й найдовшого рецепта. Домашня маринована скумбрія нічим не поступається солоному оселедцю, навіть має ніжнішу текстуру. Для її приготування потрібна лише доба настоювання, а в переліку інгредієнтів виключно базові спеції для розсолу. А ще, приготувавши таку скумбрію, ви матимете дуже швидку вечерю наступного дня.

Маринована скумбрія вдома

Смажена скумбрія

Якщо ви шукали цікавий метод, як приготувати скумбрію, цей рецепт ідеально вам підходить. Соковита смажена скумбрія в буряковому квасі  це просто гастрономічний захват, котрий я раджу пережити всім і кожному. Рецептом цим поділилася одна постійна підписниця, а я так загорівся ідеєю, що відразу ж приготував. Ну бо риба, що тушкується та шкварчить у буряковому квасі, здатна підкорити будь-яке серденько.

Смажена скумбрія

Запечена скумбрія

Ця риба має таку приємну ніжну жирнувату текстуру, що додавати їй чимало смаків не хочеться та й немає сенсу. Тому я вирішив створити простий рецепт без зайвих інгредієнтів запечена скумбрія з цибулею та винним оцтом. У ній мінімум інгредієнтів, а гарнір із червоної цибулі приємно відтіняє оригінальний смак риби. Готується ця розкіш менше години, а насолоджуватися нею хотітиметься весь вечір.

Запечена скумбрія

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...