Весняне натхнення. Рецепти крем-супів від Євгена Клопотенка

Нарешті весна, ви ж теж її чекали? Сонячні дні, перша соковита зелень та гарний настрій – як же це все надихає, окриляє та мотивує на зміни. Наче відкривається друге дихання, хочеться будувати плани, мріяти та бути краще за себе вчорашнього. У вас так само? Та й організм перелаштовується моментально – частіше хочеться легких та ніжних страв. І тут моя добірка весняних крем-супів буде у пригоді. Кремова ніжність та багатий смак перших страв – те, що треба для смачного обіду.

Крем-суп зі шпинату

Крем-суп зі шпинату

Одними з перших з весняної зелені на ятках з’являються пучки соковитого шпинату. Найчастіше його тушкують чи додають замість щавлю в зелений борщ, а я пропоную зробити його королем страви. Приготуйте насичений смаком весняний крем-суп зі шпинату та мідій. А ще додайте трішки хрумкості волоськими горіхами. Впевнений, що на одній порції ви не зможете зупинитися, та й хто там рахує. Беріть добавку та смакуйте.

Крем-суп із сочевиці

Крем-суп із сочевиці

Ви теж скучили за смачною весняною зеленню? Готуйте крем-суп із сочевиці та доповнюйте його улюбленою зеленю – петрушкою, кропом чи пір’ями зеленої цибулі. Я ж вибрав оригінальну на смак кінзу. А ще мені подобається доповнювати цю першу страву солоними домашніми сухарями. Хрум!

Сирний суп

Сирний суп

Яким має бути ідеальний обід? Легкий, але насичений смаком супчик, щоб огортав своєю ніжністю, свіжий, ще тепленький багет та салат з різними овочами. Якщо я вас надихнув, переходьте до приготування сирного супу з куркою і томатом. А щоб він був більш весняним – беріть зелені та побільше.

Морквяний крем-суп

Морквяний крем-суп

Ви знали, що кольорова їжа підіймає настрій? Ось дивлюся на цей неперевершений помаранчевий колір морквяного крем-супу й одразу веселішаю. А після першої ложки – розпливаюся в усмішці. Пропоную і вам взяти солоденьку та хрумку моркву та приготувати цю першу страву. Найсмачнішим він буде з молодої ніжної морквочки.

Суп вішисуаз

Суп вішисуаз

Французи знаються на цибулевих супах та в цілому на перших стравах, без яких не проходить жоден обід. Зробіть легкий суп вішисуаз з цибулі порею, картоплі та додайте насиченого кропового смаку та аромату зернами фенхелю. Подавайте гарячим зі свіжим хлібом та вершковим маслом. Ідеальний весняний обід – це так просто!

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...