Повірити в дива. Добірка чарівного печива на Святого Миколая

Ви помічали, що коли в духовці готується випічка, в оселі стає якось затишніше та й настрій одразу змінюється на теплий і святковий. Нам здається, що дослідникам треба краще вивчити терапевтичну дію такого простого фокуса. А поки без доказів, просто беріть борошно та створюйте чарівне печиво до дня Святого Миколая. Залучайте дітей, бо вони просто обожнюють працювати з тістом і ви гарно проведете час. Не можемо гарантувати, що буде чисто в кухні, але весело – це точно.

Шоколадне печиво

шоколадне печиво

Чи не в кожному сімейному новорічному фільмі можна побачити, як герої беруть велике шоколадне печиво з горіхами та запивають його молоком чи просто перекушують ним. Так, це відома американська випічка, яка підкорила світ не тільки своїм смаком, але й простотою приготування. Зробіть його і ви. Потім залиште під ялинкою для Миколая.

Вівсяне печиво

Вівсяне печиво

Вівсяне печиво готувати напрочуд легко. Потрібно лише подрібнити вівсяні пластівці у зручний для вас спосіб, а потім змішати з іншими інгредієнтами. Ми додали смажений арахіс. Якщо у вас є фундук, чудово! Беріть його. Зберігайте вівсяне печиво просто на тарілці в кухні, щоб воно не втратило своєї хрумкості та завжди було у доступі для вас і малечі. Свято ж! Треба хрумати!

Імбирне печиво

Імбирне печиво

Коли наближаються свята, вони викликають різні кулінарні асоціації. Аромат мандаринів та імбирного печива у формі ялинок, пряникових хлопчиків чи навіть самого Миколая – незмінні символи Різдва, Нового року та, звісно ж, дня святого, в честь якого таке печиво часто називають «миколайчиками». Зима наче створена для того, щоб випікати його якнайбільше, бо пряний смак і зігрівальні властивості імбиру саме зараз найбільш актуальними.

Гамула

Гамула

Смак ароматних запечених яблук теж відправляє нас подумки у затишну оселю з ялинкою, подарунками під нею та душевними розмовами. Уявили? А тепер втілюйте у життя цей план. Почніть з приготування гамули – печива з яблучним мусом всередині. Воно смакує як з теплими напоями, так із компотом, узваром та морсом.

Кураб’є

Кураб’є

Розсипчасте печиво у вигляді квіточок з ягідним конфітюром – це і є кураб’є, рецепт якого кримські татари пронесли з давнини до наших днів. Пропонуємо зробити начинку із журавлини, бо вона якнайкраще підкреслить святковість цієї випічки. І готуйте його побільше, бо воно добре зберігається, чудово смакує, прекрасне для частування і подарунків на Миколая.

Готувати – це просто!

Завантаження...