Літня випічка, яку варто приготувати. Добірка рецептів від Євгена Клопотенка

Впевнені, що влітку кожен має план – наїстися свіжих фруктів та ягід. Як втілите його в життя, робіть різноманітну ароматну випічку. Сніданки з неї стануть чудовими, та й у вас будуть ідеї, чим пригостити гостей.

Персиковий коблер

Персиковий коблер

Ідея цього американського пирога полягає в тому, що на дно форми викладаються будь-які карамелізовані фрукти чи свіжі ягоди, які заливаються рідким пісочним тістом. Виходить дуже соковита випічка. Пропонуємо зробити персиковий коблер та подати з кулькою морозива, яке буде танути та просочувати пиріг.

Яблучний пиріг

Яблука в сезон дуже доступні, а різноманіття їх сортів надихає на створення ароматної випічки. Будете в супермаркеті чи базарі, беріть будь-які фрукти, приготуємо з ними яблучний пиріг, який виходить дуже пухким. Мороки з ним не буде. Просто змішуєте всі компоненти, додаєте яблука та ставите випікатися.

Пиріг з абрикосами

Пиріг з абрикосами

Якщо ви обожнюєте шарлотку, то цей пиріг з абрикосами робиться за цим же принципом. Всі компоненти для тіста просто змішуються, виливаються в форму, а зверху викладаються шматочки фруктів. Самі бачите, цю літню випічку настільки просто готувати, що можна робити і на сніданок.

Заливний пиріг з полуницею

Заливний пиріг з полуницею

Даємо вам рецепт ідеального пухкого тіста на кефірі. Тримайте його в голові та просто щоразу додавайте різні фрукти та ягоди. Зараз пропонуємо зробити пиріг з полуницею – такий ароматний, що буде важко терпіти, поки він остигне.

Пиріг з яблуками

Пиріг з яблуками

Зробимо пиріг-перевертень. Спочатку добре запечемо яблука, а потім вкриємо їх листковим дріжджовим тістом наче ковдрою, щоб утримати всю соковитість фруктів всередині при запіканні. Потім готовий пиріг перевернете і яблука вже будуть зверху. Такі ароматні та гарно рум’яні. Знаємо, що ви не зможете чекати, поки пиріг з яблуками повністю остигне, тому розрізайте теплим і одразу їжте.

Пиріг з чорницею

Пиріг з чорницею

Якщо ви обожнюєте відкриті пироги кіші, то цей пиріг з чорницею дуже схожий на них. Пісочна основа, ягоди та заливка на основі сметани. Готувати його досить просто, тому не відкладайте цю справу на вихідні.

Пиріг зі сливами

Пиріг зі сливами

Хрумка основа, на якій розмістилися соковиті сливи. Вам може здатися, що пирогів з таким описом існує безліч, але повірте, цей особливий. В оригінальному рецепті додають корицю та орегано до слив, а нам захотілося зробити смак ще більш інтенсивний, тому ми вмішали ці спеції ще й в тісто. Ось і маємо смачний та особливий пиріг зі сливами, який смакує теплим з кулькою морозива чи охолодженим.

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...