До кого сватався Євген Клопотенко і чому в результаті вийшов гарбузовий суп?

У новому відео Євген розповів про одну сумну історію зі свого життя, яка, втім, закінчилась добре і смачно. Бо в результаті з’явився рецепт гарбузового супу-пюре з незвичним додатком, який робить страву “кусючою” та напрочуд смачною.

Якщо ви знаєте давні українські традиції, то, мабуть, вже здогадались, звідки у Євгена Клопотенка з’явився гарбуз після того, як він вирішив посвататись до Даші Астаф’євої. Так. Він отримав відмову. Щоправда, не від самої Даші, а від її хлопця. Але суті справи це не змінює.

Проте шеф-кухар не став сумувати, а взявся готувати. І в результаті вийшов гарбузовий крем-суп з сиром та цвіклі.

І тут виникає питання. Що ж таке цвіклі?

Цвіклі. Секрети західноукраїнської страви

Українці з західної частини нашої єдиної та непоборної країни точно знають, що цвіклі – це буряк з хроном. Його найчастіше вживають у вигляді салату, додаючи сметану, трішки оцту, сіль та цукор до смаку.

Але Євген пішов далі та поєднав цю страву з гарбузовим супом-пюре, який насамкінець прикрасив гарбузовим насінням. Ну дійсно, не викидати ж його, коли в руки потрапив цілий зрілий гарбузик.

Гарбузовий крем-суп з сиром та цвіклі, що втішить розбите серце

Якщо і бувають страви, доречні після відмови, то це найкраща. Солодка і ніжна основа, що тане в роті, та кусючий хрін, що ховається у буряку… Легке нагадування про те, що життя бентежне, і дівчата можуть не давати згоду навіть найкращим хлопцям та ще й кухарям від бога.

А може,  традиція давати гарбуза на сватанні – це про доброту наших українських дівчат. Вони таким чином дбають, щоб після відмови хлопці могли з’їсти щось корисне та смачне, та хоч трішки втішитись. Хай там як, Євген Клопотенко створив дуже символічну страву з гарбуза: ніжну, солоденьку, корисну, але з “кусючим” додатком, що містить хрін.

У будь-якому разі, такий гарбузовий крем-суп – просто ідеальна осіння страва. Настільки чудова, що шеф їв її двома ложками.

Але його душу все ще щось бентежило, бо забув посолити суп. Але нічого, це легко виправити. І нічого не завадило йому отримати жадану втіху. І ось результат: Євген планує свататись до Злати Огнєвіч, щоб отримати ще гарбуза та приготувати щось новеньке та смачненьке. Гарбуз дарує оптимізм.

Хочете готувати? Дивіться відео.

Рецепт крем-супу з сиром та цвіклі дивіться на відео

Якщо вам не давали гарбуза-відмову, це зовсім не привід не зробити суп з нього. Бо життя таки бентежне, і тішити душу і тіло треба нам усім.
Смачного!

Завантаження...