Не тільки пироги. Нетипові страви з яблук, які вам захочеться приготувати

Зазвичай, яблука додають як начинку в пироги та пиріжки, варять з них варення чи використовують як компонент салатів. Це все традиційно для нас, а ми хочемо показати, що ці ароматні фрукти пасують будь-яким стравам. Тому і підготували добірку нетипових страх. Вони вас вразять.

Котлети зі свинини на подушці з яблук

страви з яблуками

Впевнений, більшість з вас готує смажені котлети чи не кожного тижня. А ми пропонуємо у звичну страву внести оригінальності. Запечемо котлети на подушці з соковитих солодких яблук. Отримаєте не тільки чудовий гарнір, а ще і приємний солодкуватий смак котлет. Кожного разу як вам захочеться чогось незвичного, готуйте котлети зі свинини на подушці з яблук, а ще експериментуйте з фаршем – беріть курячий чи яловичий. З ними теж страва вийде смачною.

Борщ з яблуками

страви з яблуками

Знаємо, що кожна українська родина має свій фірмовий сімейний рецепт борщу. А ми пропонуємо розширити ваші гастрономічні уявлення про нашу улюблену першу страву. Приготуємо борщ з яблуками – такий ароматний та оригінальний. Ці фрукти урізноманітнять текстури та збагатять смак. Варто спробувати.

Деруни з яблуком

страви з яблуками

Зазвичай, деруни готують з тертої картоплі та цибулі. Смачно неймовірно. А якщо до цього овочевого тандему додати ще й яблук, ви отримаєте дуже цікаву страву. Щоб ще більше урізноманітнити їх смак, подамо з томатним соусом з солоних помідорів. Тепер такі деруни з яблуком виглядають як вишукана ресторанна страва.

Тушкована червона капуста з яблуком

страви з яблуками

Червону капусту здебільшого використовують для приготування салатів, а ми пропонуємо потушкувати. Щоб вона не втратила свій яскравий колір, додамо трішки оцту, а для легкої солодкості – яблука. І якщо нам ця страва здається буденною, то у Великобританії її подають до святкового столу. Хоча, можливо, після першої спроби і ви зробите як англійці. Ще краса тушкованої капусти з яблуком в тому, що страва смакує як теплою, так і охолодженою.

Салат з оселедцем та яблуком

страви з яблуками

Поєднання оселедця з яблуком не нове для нас. Варто згадати чудову намазку форшмак. Але цього разу зробимо оригінальний салат з солоної риби, запеченого буряка, кисло-солодкого яблука та солоних огірків корнішонів. Таке різноманіття компонентів в одній тарілці вимагає лише одного – гарної заправки, яка всіх їх об’єднає. Приготуємо її на основі несолодкого йогурту. Цей салат з оселедцем та яблуком – справжній баланс смаку. Приготуйте, щоб в цьому впевнитися.

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...