Експерт назвав 3 фрукти, яких слід уникати при схудненні

Відомий у Великій Британії експерт з дієтичного харчування Майкл Мослі поділився простими порадами, як схуднути. Він назвав 3 фрукти, яких необхідно уникати, якщо ви бажаєте зменшити масу тіла. На думку експерта, людям слід уникати таких фруктів при схудненні, як ананас, манго та диня, адже в них міститься велика кількість цукру. Натомість він радить надати перевагу більш дієтичним яблукам, грушам та ягодам. Про норму фруктів в день ми вже підготували для вас окремий матеріал.

Експерт також радить людям, які прагнуть схуднути, обмежити вживання солодких напоїв, десертів, і цукру загалом. Зашкодити вашому схудненню можуть також пластівці та гранола на сніданок, адже в них міститься неочевидно велика кількість цукру. Натомість Майкл Мозлі рекомендує збільшити вживання продуктів, багатих на клітковину.

Експерт радить звернути увагу на оливкову олію, жирну морську рибу та авокадо, адже ці продукти багаті на корисні поліненасичені жири, які можуть знизити ризик серцевих захворювань.. А білок, на думку Майкла, найкраще отримувати із таких продуктів, як м’ясо індички, курка, жирна риба, свинина, яйця, бобові та сочевиця.

Відмова від відповідальності. Ця стаття має ознайомлювальний характер. Перш ніж вживати той чи інший продукт, проконсультуйтеся зі своїм сімейним лікарем або дієтологом.

Читайте також

Завантаження...