Урок кулінарного мовознавства і рецепт гуакамоле у новому відео Євгена Клопотенка

Треба любити свою кухню та не забувати про світову. З таким меседжем виступив у новому відео найвідоміший шеф України. Враховуючи, що мексиканський соус гуакамоле зараз серед світових кулінарних трендів, Євген Клопотенко вирішив приготувати саме його.
Але, як і зазвичай, трішки удосконалив рецепт. Точніше цього разу – покращив процес приготування. Він розтер маслянисте авокадо з пекучим чилі та ароматною кінзою у традиційній українській макітрі. Ви здогадуєтесь, що від цього гуакамоле лише виграв? Ніякий блендер не зробить його аж таким вишуканим. Повірте.

Якщо ви хотіли дізнатися, що зашифровано у назві відомого соусу родом з Мексики, то нам є що сказати. Так от, слово «моле» означає «соус». Все просто і, головне, не переплутаєш, що саме готуєш. Ось такий маленький урок мовознавства в рамках відео-рецепту.

Будь-який соус призначений доповнювати інші страви. Гуакамоле чудово з цим може впоратись. А як щодо українських страв?

Подружити гуакамоле з нашими рідними дерунами запропонувала Саша Фідкевич, підприємиця, керівна партнерка проєктів Євгена Клопотенка. І судячи з емоцій учасників кулінарного експерименту, це поєднання було неперевершеним. Магія сталась! Наша любов до свого рідного та зацікавленість світовою кухнею змогли поєднатися у новій україно-мексиканській страві. А Олександра озвучила свої враження гарною іспанською. Гуакамоле таки вийшов чудовим.

Якщо хочете спробувати, що вийшло, дивіться відео і готуйте разом Євгеном. Але будьте готові, до неочікуваних поворотів. Скажімо, до того, що Євген оголосить незвичне опитування, яке стосується запаху одного з виду комах. Підказка – його асоціюють з ароматом кінзи.

«Чим вам пахне кінза?» – запитав шеф. І якщо у вас не надто приємні асоціації, то давайте проаналізуємо, звідки вони у вас взялися, запропонував потім він.

Тож вмикайте відео, дивуйтеся сюжетним викрутасам, а головне, дізнавайтеся, як приготувати найкращий у світі гуакамоле.

Детальний рецепт і багато цікавинок у нашому відео

Читайте також

Завантаження...