Страви до ранкової кави: кекс з оливками, хачапурі та яблучний пиріг

Для тих, хто любить каву, ранок починається зі справжнього ритуалу. Збагатити смак улюбленого напою можна за допомогою різноманітної випічки, рецепти якої ми пропонуємо у нашій добірці. Якщо ви звикли пити каву з чимось солодким, наша порада – попробуйте, навпаки, з солоним. Гарантовано отримаєте новий гастрономічний досвід.

Зазвичай зранку бракує часу, тож, наші страви можна приготувати з вечора чи зробити напівфабрикати, щоб при необхідності одразу запікати. Є варіанти, які треба залишити виключно для вихідного дня, щоб без поспіху приготувати сніданок, насолодитися ним та непомітно перейти й до бранчу.

Круасани з листкового дріжджового тіста

Круассаны из слоеного дрожжевого теста

Кава з ароматним та м’яким круасаном, що тане у роті – традиційний сніданок у Франції. На приготування дріжджового листкового тіста ви витратите багато часу, але повірте, результат вас здивує. Робіть його звечора, аби вранці поставити в духовку круасани до кави. Ще одна порада – робіть їх та заморожуйте. Такі напівфабрикати дуже рятують, коли вранці вихідного дня хочеться особливого сніданку, але не хочеться довго стояти біля плити.

Баскський чизкейк

Баскский чизкейк

Віддалено баскський чизкейк нагадує знайому нам запіканку. Нічого складного в приготуванні немає, але є основне правило – інгредієнти треба додавати по черзі, аби отримати ідеально ніжну текстуру та смак.

Кекс з оливками на молоці

Кекс с оливками на молоке

Радимо приготувати солоний кекс з оливками на молоці. Ми використали суміш кукурудзяного борошна та пшеничного, аби отримати приємну хрумку текстуру. Ви теж можете піти шляхом нашого експерименту, чи використати лише пшеничне борошно. На смаку це не дуже відобразиться.

Яблучний пиріг зі згущеним молоком

Яблочный пирог со сгущенкой

Ця випічка немає обмежень у порі року. Сьогодні яблука можна купити щодня у супермаркеті чи базарі. А в запеченому вигляді вони ще більше розкривають свій смак та аромат. Яблучний пиріг зі згущеним молоком м’який, солодкий та ідеальний супутник ранкової кави.

Хачапурі по-мергельські

Хачапури по-мергельски

Солоний сир та кава – ще одна ідеальна коаліція, тому пропонуємо приготувати хачапурі по-мергельські. Потрібні лише дріжджі, молоко, яйця та сир, бажано солоний. А далі дотримуйтесь нашої покроковки та у вас вийде смачна випічка. Її можна готувати також до м’ясних та рибних страв.

Готувати – це просто!

Завантаження...