«Незалежні»: випуск лімітованої колекції футболок до Дня Незалежності від Євгена Клопотенка

24 серпня український народ святкуватиме День Незалежності, який цього року матиме особливе, символічне значення. Тому спеціально до цієї події ми з командою створили лімітовану серію футболок під назвою «Незалежні» і представили її в інтернет-магазині шефа Євгена Клопотенка.

Футболки виконані у двох кольорах – жовтому та блакитному. На спинці розміщений лаконічний принт з QR-кодом, посиланням на рецепти українського борщу, які зібрані на нашому сайті. Цей елемент стане нагадуванням про те, що в 2022 році культура приготування борщу стала частиною нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.

За нашим задумом носити футболки круто вдвох – парою, або родиною чи з дітьми й у різних кольорах. У такий спосіб будь-де у світі «Незалежні» продемонструють, що ви з України, або щиро підтримуєте незалежність нашого народу під час важких випробувань. Вироби можна замовити у подарунок чи в якості сувеніру з України. Колекція лімітована. Детальніше за посиланням.

Завантаження...