Дієтолог розповіла про добавку до йогурту, що допомагає скинути вагу

Нутриціологи та вчені вже давно довели, що для того, щоб зменшити вагу, не потрібно голодувати. Потрібно їсти, але їсти правильно: в правильний час і правильні продукти для схуднення. Загалом вам порадять їсти більше овочів, котрі містять клітковину, зелені, білків і складних вуглеводів. Однак є ще дещо: навіть, коли ви вже знаєте, яка їжа спалює жир, ви можете додати маленькі добавки, що прискорять процес. Нещодавно дослідники з’ясували, що такою добавкою може бути матча, а найкраще вона працює із грецьким йогуртом.

Споживання на сніданок тарілки білкового грецького йогурту один із найкращих способів розпочати свій ранок, особливо якщо ви намагаєтеся схуднути. Сам по собі грецький йогурт уже сприяє зменшенню ваги, але дієтолог Ліза Річардс переконана, що ви можете вивести його на новий рівень, додавши матчу.

Якщо ви не знаєте що таке матча, то в короткому варіанті – це перебитий у стан порошку зелений чай. Загалом, чай чудово впливає на ваше здоров’я: він містить антиоксиданти, покращує здоров’я мозку та серця. Окрім того, зелений чай добре відомий своєю здатністю прискорювати втрату ваги та часто входить до складу добавок для схуднення. Огляд 2020 року дійшов висновку, що разом із фізичними навантаженнями прийом до 500 мг зеленого чаю на день протягом 12 тижнів може суттєво знизити індекс маси тіла. Хоча більшість досліджень зосереджено на зеленому чаї, матча походить із тієї ж рослини, містить схожі сполуки та є більш концентрованою. Тож її ці всі властивості також стосуються.

І хоча ви, звісно, можете просто додати матчу у свій раціон як напій, порошок, доданий до грецького йогурту, покращує його смак і може мати легкий термогенний ефект, дещо прискорюючи швидкість метаболізму. Як виявилося, комбінація цих сполук може призвести до короткострокового підвищення витрати енергії.

Звичайно, вживання порошку матча з йогуртом не призведе до магічно швидкого схуднення в районі живота чи будь-де ще, але такий сніданок чи перекус доданий до загалом здорового раціону буде цілком дієвим.

Читайте також

Завантаження...