Євгена Клопотенка визнано інфлюенсером року на World Influencers and Bloggers Awards 2022

Євгена Клопотенка визнано інфлюенсером року на церемонії вручення міжнародної премії World Influencers and Bloggers Awards 2022, яка щойно завершилася у французьких Каннах. Він переміг у номінації Food Influencer.

Цього року World Influencers and Bloggers Award відбулася вчетверте. Її було започатковано у 2019 році. Традиційно нагородження проходить у травні під час Каннського кінофестивалю. Конкурс заснувала Всесвітня Асоціація World Influencers and Bloggers, яка представляє світову спільноту блогерів та інфлюенсерів з понад 200 мільйонами користувачів у соціальних мережах, як то Instagram, Twitter, Facebook, TikTok, Youtube.

Євгена Клопотенка визнано інфлюенсером року на World Influencers and Bloggers Awards 2022

Щороку оргкомітет відзначає найкращих світових лідерів думок і блогерів за їхні досягнення та позитивний вплив на аудиторію соціальних медіа.

«Я – Євген Клопотенко, український шеф-кухар, місія якого – це посилення статусу української кухні у світі. І ось я тут, отримую нагороду, як найкращий інфлюенсер світу. Як це можливо? Вся справа у маленькому предметі, який є абсолютно у кожного в цьому залі, а може і не один. Смартфон! – сказав Євген під час нагородження. – І стоячи тут, на цій сцені, я хочу закликати кожного з вас використовувати його, щоб розповідати правду про Україну. Про те, що вже 84 дні росія бомбить мирні українські міста. Про подвиг захисників Маріуполя та “Азовсталі”. Про жахіття Бучі, Ірпеня, Гостомеля… Зараз Україні як ніколи потрібно відчувати підтримку, знати, що ми не самі у цій боротьбі. У цьому залі сьогодні зібралися світові тревел блогери, фешн блогери, фуд блогери. Я розумію, що, можливо, контент про війну – це не те, чого від вас очікує ваша аудиторія. Але в Україні є сотні крутих представників у кожній з цих сфер – ви можете розповідати про неймовірних українських митців та музикантів, ресторани та туристичні місця, підприємців та представників культури. Говоріть про Україну у кожному з цих напрямів! Повірте, Україна – неймовірна країна, якій є що показати світу!»

World Influencers and Bloggers Awards 2022

Примітно, що цього року церемонія нагородження відбулася зі зміною звичного формату події – під час гала-вечері, що проходить у каннському готелі Martinez, будуть зібрані кошти для потреб України. Оргкомітет заходу закликав інфлюенсерів, блогерів та гостей підтримати їхню ініціативу та допомогти тим, хто страждає в Україні від російської військової агресії.

Нагадаємо, що минулого року в номінації “Лайфстайл блогер” перемогла українська блогерка Наталія Гоций. Також свого часу премією World Influencers and Bloggers Awards відзначали відому канадську топ модель Коко Роша та німецьку фотографиню Еллен фон Унверт.

Завантаження...