Євген Клопотенко пригощатиме львів’ян паляницями, щоб подякувати за гостинність

13 та 14 серпня Євген Клопотенко разом із командою бістро “Інші” пригощатиме львів’ян українськими паляницями. Саме так шеф вирішив подякувати городянам за підтримку та допомогу українцям, які були змушені покинути власні домівки через повномасштабну війну.

Частування відбудеться під час офіційного відкриття бістро “Інші”, яке розташоване на площі Соборній, 2А. Замість класичного святкування, команда закладу вирішила зробити формат “Дня подяки львів’янам”.

“Ми підготували наш заклад до відкриття у березні за п’ять днів, щоб одразу почати допомагати тим, хто цього потребує. З того часу ми невпинно вдосконалювались, тому хочемо запросити до себе містян і показати, що завдяки їхній підтримці ми стали кращими й готові виконувати свою соціальну місію з новими силами”, — каже Євген.

Бістро “Інші” працює як соціальний заклад та має два меню – основне і меню № 2, яке можуть попросити всі, хто не має змоги заплатити. До нього входить основна страва, салат та горнятко кави. За чотири місяці роботи команда закладу приготувала майже 40 тис. порцій меню № 2.

Протягом двох днів з 14:00 до 18:00 Євген Клопотенко власноруч готуватиме та пригощатиме гостей смачними паляницями з м’ясом, сиром та овочами, а також авторськими напоями.

Команда закладу запрошує всіх українців, для яких Львів став тимчасовим прихистком, приєднатися до ініціативи та у свій спосіб подякувати львів’янам за гостинність.

Завантаження...