В’язані шкарпетки від мами та газовий пальник: Євген Клопотенко розповів про свою готовність до викликів часу, поки готував курячі ніжки

Коли зникає світло та вода і нема на чому готувати, ми не сумуємо, а просто адаптуємось до нових умов. Бо ми незламні. Усі ми – українці.

От і в Євгена Клопотенка з’явилися нові речі, яких раніше не було, проте наразі вони дуже потрібні: теплі шкарпетки та рукавички, зв’язані мамою, газовий пальник, 200 літрів води.

Крім того, у новому відео він вирішив приготувати курячі ніжки у паніровці з кукурудзяних пластівців. Щоб нам усім було що брати у бомбосховище та давати корисну курочку дітям у школу, де вони теж часто знаходяться у сховку. Ніжки зручно їсти руками. Тож ніхто не залишиться голодним.

А ви готові до випробувань? Впевнені, що так. Крім вміння готувати курячі ніжки як КFC, тільки трішки смачніші. Так у чому ж секрет їх соковитості та хрумкості?

Їжа незламних. Курячі гомілки як в КFC, тільки трішки смачніше

Навіть наші полонені розповідають про те, як згадують у полоні про смачні страви, які любили їсти вдома. І курочку теж. Бо їжа – ще не лише спосіб втамувати голод. Це про дім, мир, відчуття щастя і спокою.

Шеф вирішив зробити паніровку з несолодких кукурудзяних пластівців, які, змішавшись з яйцем, створюють щільний кожушок для гомілок. Це дозволяє зберегти соковитість та ніжність курячого м’яса. Запікати такі ніжки треба у духовці. Тоді кожушок стане особливо хрумким, не всотуючи зайвого жиру. Тому таку страву корисно їсти й дітям. А вони обожнюють курочку у паніровці. Хоча, хто ж їх не любить?

Приготуйте більше, ніж на один прийом їжі. Покладіть у лоточок. Беріть його, коли треба бігти у бомбосховище. Хай будуть під рукою.

До речі, їх можна і заморозити, про всяк випадок. Це наразі не зайве. Тож хай нам усім буде смачно завжди й всюди!

Більше деталей про їжу незламних дивіться у новому відео

Крім авторських лайфхаків до рецепта, ви дізнаєтесь ще один секрет незламності від Євгена Клопотенка, що допоможе випромінювати світло і силу. Від нього орки буду втікати та зникати, як від посоха Гендальфа. Дізнайтеся, що за таємний прийом з нашого відео.

Читайте також

Завантаження...