Тісто, сир і пристрасть. 5 страв в італійському стилі від Євгена Клопотенка

Коли я думаю про італійську кухню, мені хочеться однією рукою махати в характерному жесті, а іншою замішувати пасту з сиром і класти її в рот. От тільки часом хочеться не простої класики, а чогось такого особливого, як я люблю і вмію. Моментами італійська кухня спрощується, моментами доповнюється українськими смаками, незмінне тільки тісто та сир від КОМО, котрий ідеально доповнює будь-яку історію.

Спагеті араб’ята

Ця паста підкорює поєднанням гострого перцю, пікантних каперсів та тонкого аромату часнику. Класичне спагеті араб’ята не потребує зайвих представлень і рекламувань, а з додаванням Томатного Тенеро від КОМО перетворюється на витвір мистецтва вартий уваги кожного. Насичений смак соусу переплітається зі спагеті, як ті окремі макаронинки.

Спагеті араб'ята

Піца з буряком і домашньою ковбасою

Позаяк ми вже пішли далі за європейців і кладемо буряк у значно більшу кількість страв, ніж вони, пропоную зазіхнути на святе. Отож ми готуватимемо піцу з буряком і домашньою ковбасою, а доповнимо цю історію сиром Хаварті від КОМО. Скоріше за все, ви зіткнетеся з певним дисонансом у своїй голові, адже італійська кухня на великій швидкості врізається в нашу. Але тут все завершується гепі-ендом.

Піца з буряком

Лазанья на сковороді

Що як я скажу вам, що вашу улюблену лазанью можна суттєво спростити, скоротивши і час приготування. Сподіваюся, ви заінтриговані, бо коли я приготував лазанью на сковороді, я був у захваті. Ніякої духовки, одна посудина, всього один соус і багато сиру Голдер від КОМО. Це таке допустиме кулінарне чітерство: класична страва є, а складних процесів немає.

Лазанья на пательні

Тонка піца на кефірі з печерицями і томатами чері

Усі люди діляться на тих, що люблять тонке тісто на піцу та пухке. Але ця домашня піца на кефірі задовольняє усіх: вона ж бо має тонку основу і пухкенькі бортики. Як начинку використаємо печериці та томати чері, а сир раджу взяти Тенеро Базилік від КОМО він гарно вписується в цю італійську тему.

Піца на кефірі

Солодка лазанья з сухофруктами

На десерт розрив шаблонів: солодка лазанья з сухофруктами та сиром Тенеро Мілк. Когось цей рецепт усе ще дивуватиме, хтось до таких кулінарних фінтів уже звик. Хай там як, а спробувати це нетипове поєднання пасти з солодкими смаками я вам дуже раджу. І не дивуйтеся наявності сиру, це ж хіба не ви всі так любите вмочувати його в меди чи їсти з виноградом?

Солодка лазанья

Читайте також

Завантаження...