З українською душею: львівський “Інші. Бар” від Євгена Клопотенка та Інни Поперешнюк відкрився в новому форматі

Якщо ви шукаєте у Львові автентичний український бар, вам обовʼязково варто завітати в гості до “Інші. Бар” шеф-кухара та ресторатора Євгена Клопотенка і співзасновниці компанії “Нова пошта” Інни Поперешнюк. Невеличкий бар у форматі pop-up, що працював  у приміщенні львівського бістро “Інші” тричі на тиждень вони перетворили на  повноцінний концептуальний заклад. Відтепер він працює  щодня за новою адресою: вул. Федорова, 12 навпроти Домініканського собору.

Інші. Бар у Львові

Концепція закладу залишилася незмінною  — в барі подають алкогольні коктейлі з овочів і фруктів, які Інна та Євген  вирощують на власній фермі. Так само збереглася і головна ідея  популяризувати фермерські продукти серед українців, не тільки в стравах, а й в напоях.

Коктейль Білий Негроні з коноплею
Коктейль “Білий Негроні з конплею”.

“За декілька  місяців роботи у форматі pop-up ми перевіряли теорію, що з українських овочів та фруктів можна готувати смачні та сучасні напої, які будуть подобатись людям. Наш підхід так сильно полюбився українцям, що це стало поштовхом до створення повноцінного закладу. Я хочу, щоб кожен гість міг відчути овочево-фруктову магію з дарів українського чорнозему не лише тричі на тиждень, а в будь який день”, —  розповідає Євген Клопотенко. 

Бар Іньші у львові Коктейлі
Коктейль “Гречаний Мілк Панч”.

Коктейльну карту закладу з 16 авторських напоїв  створила шеф-барменка Марія Віндзор, запропонував поділити її на три тематичні розділи.
До першого — входять чотири сезонних коктейлі, які щомісяця будуть оновлюватись й відповідатимуть кольору сезонних продуктів. 

Бар Інші у Львові. коктейль з ліщиною
Коктейль “Ліщиновий Олд Фешн”

Другий розділ — концептуальні напої. До нього увійшло чотири коктейлі присвячені старослов’янським богам. 

Інші Бар. Коктейлі Кропива і Сади ренет
Коктейлі “Сади Ренет” і “Кропива”

А третій розділ це ізі-дрінки – вісім заздалегідь приготовлених класичних коктейлів з додаванням одного фермерського продукту. Ці напої подаються майже “з-під кранів”, тож гості зможуть отримати своє замовлення якомога швидше.

Інші бар у Львові меню закусок з сирами
До коктейлів пропонуть найкращі фермерськи сири та мʼясо.

І звісно, до такої оригінальної коктейльної карти команда закладу пропонує не менш цікаві українські закуски. Їх в меню поки 12 і всі вони чудово доповнюють напої. Тут і пате з оленини, хумус з білими грибами, оливки з аличі, фермерські сири та мʼясо від найкращих виробників й сезонні овочі і фрукти.

Інші бар у Львові меню закусок. голець
Фермерський голець з яблуками чудово доповнить будь-який коктейль.

Окрім смакового супроводу бар-ферма дивуватиме ще й музичним та культурним. За це у новому барі відповідає музикант і директор українського гурту NAZVA Павло Гоц. Серед запланованих проєктів: гостьові зміни за участі лідерів думок та зіркових гостей, жива музика від сучасних українських виконавців, тематичні dj-сети, камерні вечірки та прослуховування вінілових колекцій. 

“Україна чудова, сильна та надзвичайно красива. І про все це я буду намагатися розповідати гостям бару через музику. Мені хочеться, щоб вона підсилювала смак та унікальність запропонованих коктейлів. Приміром, у нас буде вечір кантрі, коли в меню переважатимуть коктейлії на основі віскі. А до вечору джазової музики ми зробимо акцент на вині чи джині. Моя мета зробити так, щоб гості бару посилювали свій гастрономічний досвід крутими культурними проєктами”, —  коментує Павло. 

Щоб додати закладу автентичності, інтер’єр доповнили запашним сіном, очеретом, мішковиною та різноманітною городиною. 

Відкриття бару відбудеться 15 липня о 16:00. На гостей  чекає вечірка з унікальними авторськими коктейлями, смачними українськими закусками та диско-фанк від DJ Jurgen. 

 

“Інші. Бар” 

Адреса: Львів, вул. Федорова, 12 

Час роботи: щодня з 16:00 до 23:00

Соцмережі: https://www.instagram.com/inshi.bar/

Читайте також

Завантаження...