Євген Клопотенко та Даша Астаф’єва на YouTube каналі шефа влаштували кулінарне побачення

Чи можна влаштувати побачення на домашній кухні? На думку шефа Клопотенка та ведучої кулінарного шоу «Такі страви» Даші Астаф’євої можна! Євген запросив дівчину до себе на кухню, де пара приготувала смачні родинні страви, які їм добре знайомі з дитинства.

Даша родом з міста Покров, Дніпропетровської області. В її сім’ї любили влаштовувати великі сімейні свята. Особливою стравою був суп з курячого м’яса та домашньою локшиною, тому у відео Даша готує саме за цим рецептом. Ведуча пригадала дитячі роки, коли всі її рідні збиралися у бабусі та обов’язково готували борщ й регіональні страви. Так шефа Клопотенка вразила розповідь про те, що на Дніпропетровщині ікру коропа додають до картопляного пюре, яким начиняють пиріжки. Ще Даша пригадала про ікряники своєї прабабусі – котлети з рибною ікрою та смаженою цибулею.

«Мені здається, все, що готує мама має лікувальні властивості. Це все може врятувати у складні часи, які ми переживаємо тепер», – поділилася Даша. Вона звернулася до глядачів з проханням зберігати родинні рецепти.

Натомість Євген розказав, як тато вчив його варити борщ, а майбутній шеф ридав, коли мусив нарізати здоровезний качан капусти. А приготував цього разу Клопотенко солоне пісочне печиво за рецептом своєї мами, яке вони вдвох готували, коли він був ще малим.

Євген і Даша поділилися тим, що їхні мами мають кулінарні записники, де є багато корисного. І, звісно, серед рецептів, не бракує хітів «від сусідок». Словом, і Євген, і Даша дуже вдячні своїм батькам, і не тільки за рецепти. Про що не забули сказати мамам по мобільному, зателефонувавши найріднішим просто під час зйомок.

 

Детальніше про приготування родинних страв Даші Астаф’євої та Євгена Клопотенка дивіться у відео

Завантаження...