Як заморозити цвітну капусту: поради і рецепт

У вас може виникнути питання “навіщо заморожувати цвітну капусту”? Я знаю, які ви заняті та як важливо мати під рукою прості, швидкі рецепти. Такі, аби і смачно, і корисно і щоб економили час та сили на важливіші речі. Інколи, аби полегшити собі життя в майбутньому треба трошки підготуватися заздалегідь. Попередня заморозка капусти перетворює готування на легку прогулянку в парку, бо частина роботи за вас вже зроблена. До того ж, цвітна капуста наповнена вітамінами С, В-6, антиоксидантами та клітковиною.

Існує міф, що цвітна капуста годиться лише на салат, але це не так! Тримайте список страв із цвітної капусти, аби переконатися. Їх там безліч, всі смачні, всі корисні, деякі довші, але є і дуже швидкі. Смачного!

Поради для заморозки цвітної капусти

Обирайте середнього або маленького розміру головки, бо вони молодші та мають кращий смак. Перед покупкою цвітної капусти уважно її огляньте. Капуста повинна бути чистою, без пошкоджень та слідів цвілі. Чим чистіші та біліші головки, тим краще.

Як заморозити цвітну капусту

  1. Промийте капусту під проточною водою, поки можете не просушувати. Розріжте головку на суцвіття. Качан та листя викидаємо, вони нам не знадобляться. Для впевненості в чистоті, суцвіття можна ще раз промити.Людина кидає суцвіття цвітної капусти у киплячу воду
  2. Підготуйте ємність із холодною водою та льодом, вона знадобиться нам, аби зупинити процес приготування. Наберіть води у велику каструлю, доведіть до кипіння. Помістіть суцвіття кольорової капусти у киплячу воду та проваріть 2 хвилини, після цього перемістіть їх до ємності з холодною водою. Довше 2 хвилин варити не потрібно.суцвіття цвітної капусти у скляній мисці
  3. Викладіть на рушник та гарно просушіть. Складіть у зіп-пакет в 1 шар та поставте до морозильної камери. Якщо ваша морозилка дозволяє і місця достатньо, то можете попередньо викласти суцвіття на дощечку та покласти в морозилку на кілька годин, аби вони приморозилися. Далі складіть все в зіп-пакет та зберігайте в морозилці.
    Суцвіття цвітної капусти викладені на паперовий рушник

Готувати — це просто!

Читайте також

Завантаження...