Сирні смаколики, таємниця тату та де шукати музей Євгена Клопотенка: багато цікавого у нашому новому відео

Якщо ви завжди хотіли знати, як Євгенові Клопотенку вдається бути у кількох місцях водночас і реалізовувати глобальні проєкти, прагнули вивідати, які секрети він приховує та чого (не) соромиться, то обов’язково подивіться нове відео «Три страви з сиру».

Назва підказує, що тут мають бути рецепти традиційно смачних і оригінальних страв від шефа. Так воно і є! Проте Євген встиг розповісти ще багато цікавого. Зокрема, і про те, де у нього береться скільки енергії, аби бути таким невгамовним. Ідеться про незвичне татуювання, у якому, як гадає Євген, і відбуваються хімічні реакції, подібні до тих, що протікають під час збагачення урану.

Крім того, у шефа, виявляється, є свій музей, який створив його батько. У ньому посеред усього іншого зберігається й легендарний кітель французької кулінарної школи “Ле кордон блю”, де вчився Євген.

А ще з нашого відео ви дізнаєтесь:

  • які у шефа домашні тваринки (насправді, комахи);
  • чи дочекаються його друзі частування;
  • чи може Євген ще більше дратувати тих, кого чомусь дратує;
  • навіщо в жовтні ялинка в домі;
  • і… звідки кров на стелі його кухні.

Вражає? Це зрозуміло.

Але найголовніше у цьому відео – секрети приготування безмежно смачних страв з сиру.

Сам процес іноді виглядає, як магія. Може і на це впливає таємниче тату шефа, яке він не посоромився продемонструвати на камеру?

Якщо ви шукаєте, що приготувати з сиру, то пропонуємо наші улюблені запечені яблука з сиром та горіхами, які точно сподобаються і вам. А сьогодні ви дізнаєтесь, як готувати сирні палички з тягучим сиром, сирні чипси “на ізі” та курку Cordon Bleu з неперевершеним французьким шармом.

Усі подробиці у відео. Натискайте, переглядайте, готуйте

Читайте також

Завантаження...