Смачні та корисні. Оригінальні кулінарні подарунки до Дня матері

Я вважаю, що дякувати мамам за все, що вони для нас робили й продовжують робити, потрібно за кожної вдалої нагоди. Дарувати подарунки, проводити разом час і святкувати їх роль у нашому житті. День матері, котрий в Україні відзначається в другу неділю травня, лиш приємний додатковий привід потішити найважливішу жінку у нашому житті увагою та чимось приємним. Я, звісно, за кулінарну тематику подарунків до Дня матері, адже це так просто, корисно й, для мене, зрозуміло. Тому зібрав кілька ідей того, що можна подарувати уже 14 травня, окрім своєї вдячності.

Кухонні девайси

Якщо ваша мама любить готувати, маленькі кухонні девайси – дуже класний, милий і корисний подарунок. Розумію, що обрати щось досить складно: таких речей є ціле розмаїття, а в мам, здається, вже все є. Однак останнім часом з’являється чимало інноваційних девайсів, які наші мами часом просто не здогадуються придбати або ж шкодують на них грошей, бо їм і без того нормально готується. Але кухонний термометр, зручні електронні терези, маленький спінювач, таймер для варіння яєць, класна кухонна дощечка чи пальник значно полегшують приготування їжі й стануть приємним сюрпризом для мам.

Кухонні девайси можуть стати хорошим подарунком

Кухонний одяг

Хороших фартухів багато не буває, особливо, якщо ваша мама готує щодня. Ви можете подумати, що це не надто необхідна річ, однак насправді на одязі часто з’являються раптові плями саме після думки, що цього разу їм просто взятися нема звідки. До того ж фартух класно налаштовує на приготування. Ось ви собі просто тинялися по кухні, а тепер стоїте перед плитою у красивому фартуху, з серйозними намірами та професійним підходом. Обіцяю, ваша мама це оцінить. Кумедні написи та картинки на таких речах – це весело, але рівно перші 30 хвилин. Тому раджу купувати щось класично стильне чи за смаком вашої мами.

Кулінарні книги

Ця ідея подарунка класна і для тих, хто любить готувати, і для тих, хто заходить на кухню раз на місяць. У першому випадку, книга буде давати нові ідеї і задовольнить інтереси. У другому – стане хорошим помічником тоді, коли мама, яка готує рідко, таки дійде до кухні. На правах автора книг і цієї добірки, пораджу вам свої книги рецептів – вони красиві й детальні, а ще можна замовити з індивідуальним підписом від мене. Однак раджу також пошукати книги з регіональними рецептами чи стравами кухонь світу, а для особливих поціновувачів – про історію їжі та кулінарії.

Книга рецептів - це чудовий подарунок

Зелень у горщику

Хочете урізноманітнити букети на День матері? Придбайте красивий вазон і якусь їстівну зелень у горщику. По-перше, це буде оригінально й симпатично, по-друге, ви забезпечите маму водночас і домашньою “квіткою”, і довготривалим джерелом свіжої зелені. Адже потрошки обрізаючи розмарин, салат чи базилік, ви спонукаєте його рости ще і ще. Тож врешті це такий собі майже безкінечний цикл свіжої зелені, що триває пару місяців. Звичайний букет теж не завадить, до речі. А до нього додайте кулінарну листівку з рецептом. Буде гарно.

Смачні страви

Ця добірка була би неповна без цього, насправді, найпростішого пункту. Наші мами все наше дитинство і юність годували нас, тож їстівне дякую у відповідь буде дуже приємним жестом. Випічку можу рекомендувати тим, хто їхатиме до мами в гості – вона гарно транспортується та представляє собою досить цілісний подарунок. Скласти такий презент можна в еко-торбинку, котра також стане приємною частиною подарунка. Але ви також можете запросити маму до себе в гості та приготувати цілий ланч чи вечерю. Конкретного нічого не раджу: відкривайте розділ рецептів на сайті чи шукайте страви за улюбленими інгредієнтами мами і плануйте готувати.

Брауні легко готується і транспортується

І що б ви не обрали, не забувайте робити подарунки щиро і з любов’ю. І краще не тільки на День матері, а просто так – такі маленькі прояви уваги ще більш приємні та цінні!

Завантаження...