Не бігати, а їсти. Євген Клопотенко запускає кулінарний марафон

Марафон, де треба не бігти енну кількість кілометрів, а їсти. Ну хіба не казка? А ще така затія не менш корисна за спортивні, адже Євген Клопотенко готовий узяти вас за ручку та провести гастрономічною подорожжю, в кінці якої ви готуватимете смачніше, зручніше та швидше. Нарешті проблеми гори немитого посуду та нудних однотипних домашніх обідів будуть розв’язані, а додому після роботи хотітиметься йти, щоб дорватися до улюбленої кухні.

Хоча Євгена можна сміливо назвати амбасадором української кухні у світі, відомим далеко за межами нашої країни шеф-кухарем і ресторатором, на цьому марафоні ніяких тонкощів високої кухні не буде, вам просто буде смачно. А ще будуть лайфхаки, котрі доведуть вам, що готувати – це таки просто, треба лиш знати кілька секретиків.

Учасники марафону отримають цілу купу неймовірно корисних знань, зібраних в одному місці. Зокрема ви:

  • Навчитеся складати щоденне меню, з повторним використанням продуктів і створенням зручних заготовок.
  • Дізнаєтеся, як Євген Клопотенко готує для себе вдома.
  • Розберетеся в психології їжі: чому деякі страви готувати страшно, чому ресторанна їжа здається смачнішою і чому деякі продукти не те що готувати, а й згадувати не хочеться.

Марафон Клопотенка

  • Навчитеся складати список покупок на тиждень, щоб нічого не пропадало, але й докуповувати не треба було.
  • Отримаєте всесторонні гастрономічні лайфхаки: від розташування предметів на робочій поверхні до тонкощів збивання яєць.
  • Навчитеся готувати нові і прості страви з українських продуктів.

Доступ до всієї інформації надається на місяць (пакет ізі-база) чи назавжди (пакет ізі-преміум). Окрім того, на зв’язку завжди буде кулінарний експерт, котрому можна поставити запитання, а з преміум пакетом сесія запитань буде з Євгеном Клопотенком, з котрим ви також зможете приготувати страву в Zoom.

Ціна марафону з пакетом ізі-база – 550 грн., ізі-преміум – 1450 грн.

Прочитати про пакети детальніше та придбати можна за посиланням.

Старт марафону – 20 вересня.

Долучайтеся та перекойтеся, що кукінг – це справді ізі.

Читайте також

Завантаження...