Кулінарний привіт зі США. Найкращі страви американської кухні від Євгена Клопотенка

Не думаю, що здивую вас думкою про те, що їжа єднає краще, ніж будь-що. Через їжу можна передати менталітет народу, познайомити з культурою та зрозуміти цілі країни. Коли в Україну приїжджали гості з усього світу, вони їли українську їжу, а ми, радіючи їхньому приїзду, можемо готувати їхню. От приїде наступного разу пан Байден, а ми готові, маємо класний набір американських страв, з якого можна цілу тематичну вечірку зробити. Тим паче американські страви відрізняються яскравими смаками та досить великою варіативністю інгредієнтів. Бургер, наприклад, можна зробити з будь-якою котлетою, а до брауні можна додати і вишню, і горіхи і що вам там іще заманеться. Коротше, максимальна демократія у стилі США.

Салат коул слоу

Перед тим, як перейти до бургерів і подібних американських страв, варто приготувати коул слоу. Сам салат дуже простий: морква, капуста, заправка на основі сметани. Але саме салат коул слоу класично подають до бургерів в американських закладах. Тому це така основа для всіх подальших страв.

Салат з соркви та капусти

Сандвіч з шинкою та сиром Монте-Крісто

Американці, звісно, абсолютні гуру сандвічів, тому не включити один у цю добірку було би злочином. Цей сандвіч з шинкою та сиром, котрий подають із малиновим варенням, один із найстаріших в американській кухні. Перші згадки є ще в 30-х роках минулого століття, а після того, як він з’явився в меню ресторанів Діснейленду, він став справжнім хітом у США.

Сандвіч Монте-крісто

Мак енд чіз із соусом бешамель

За красивою назвою мак енд чіз ховається дуже проста та комфортна страва: запечені в вершковому соусі макарони, що мають золотаву сирну скоринку. Простота та комфортність цієї страви зробила її неймовірно популярною серед американців усіх вікових категорій. Я готую мак енд чіз із соусом бешамель, трохи облагороднюючи страву класним соусом.

Запечений мак енд чіз із бешамелем

Класичний домашній чизбургер

Чи потрібні зайві слова, щоб представити домашній чизбургер за простим, але доведеним до абсолюту рецептом? Я вважаю що ні. Просто розповім вам, що на цю страву мене надихнув трилер Меню, в якому простий справжній чизбургер став ключовим елементом історії про високу кухню. Готуйте та насолоджуйтеся.

Чизбургер з картоплею фрі

Ребра по-техаськи

Культура грилю в США – це теж якась така особлива історія, подібна до культу. Ми, звісно, теж ребра готуємо, але американські рецепти інші, насиченіші, пряніші. Цього разу пропоную вам спробувати ребра по-техаськи з карамелізованою скоринкою та дуже ніжним м’ясом під нею. Обережно, готуючи цю страву, ви можете відчути себе американським татом на сімейному барбекю.

Американські ребра

Пиріг зі сливами від THE NEW YORK TIMES

Цей рецепт купу разів передруковувався в культовому американському виданні, ставши врешті не менш культовим. Ніхто не очікував, що простий пиріг зі сливами підкорить серця мільйонів людей, котрі завалять редакцію The New York Times дифірамбами тій простій начинці в досить простому тісті. Але так, насправді, стається часто, адже простий продукт у досить простій обробці врешті може легко перевершити багатопроцесні складні страви, в яких складно розпробувати початковий смак інгредієнтів.

Сливовий пиріг

Шоколадний брауні

Готуючи десерти, американські кухарі не надто люблять заморочуватися – це вам не над ребрами годинами стояти. Тому одним із найпопулярніших врешті став шоколадний брауні з дуже простих інгредієнтів, котрий можна готувати в різних варіаціях. Класично його подають із кулькою ванільного морозива, котре ідеально відтіняє смак темного шоколаду. У таких простих, але довершених смаках і ховається душа американської кухні.

Брауні з кавою

Завантаження...