Харчуйся тим, що робить тебе здоровішим. Євген Клопотенко розпочинає серію відеоуроків зі здорового харчування

Євген Клопотенко запускає новий проєкт зі здорового харчування за підтримки Швейцарії та дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Дорослі, а надто малеча, звикли до проведення уроків онлайн, тож всі відео ви знайдете на YouTube-каналі Євгена. На вас чекають прості та практичні рекомендації лікарів-дієтологів з Асоціації дорослого та дитячого харчування Марти Лісевич, Олени Зінченко та Софії Шпак і, звісно, смачні та корисні рецепти від шеф-кухаря. Адже навіть у складні часи важливо дбати про здоровʼя.

Євген Клопотенко, шеф-кухар, ідеолог проєкту Cult Food:

Я поділюся практичними порадами, як корисну їжу зробити смачною та покажу прості рецепти приготування страв з доступних у цей час продуктів.

Мета проєкту – нагадати українським родинам про основи здорового харчування, мотивувати змінити їх харчові звички для підтримки власного здоровʼя та своїх дітей. З відеоуроків ви дізнаєтесь, як має харчуватися дитина, щоб бути енергійною та добре розвиватися, чим корисним і не менш смачним можна замінити магазинні солодощі та чому контролювати рівень заліза та йоду у підлітків вкрай важливо. Також у пригоді вам стануть поради щодо вживання простих та натуральних продуктів, рекомендації про те, як отримати з них максимальну користь. Для майбутніх мам корисною стане інформація щодо харчування під час вагітності й лактації та яких продуктів слід уникати.

Тож долучайтесь до наших відеоуроків і отримайте корисну та перевірену інформацію.

Будьте здорові!

Дивіться анонс відеоуроків

Читайте також

Завантаження...