Євген Клопотенко став експертом «Сніданку з 1+1»

Відомий шеф-кухар та кулінарний експерт Євген Клопотенко доєднався до команди ранкового шоу «Сніданок з 1+1». Щосуботи у прямому ефірі «Сніданок. Вихідний» разом з Олександром Поповим він готуватиме традиційні страви з оригінальних продуктів та на сучасний манер. А по буднях у студії «Сніданку з 1+1» Євген надихатиме українців змінити свої харчові звички.

«Наші глядачі обожнюють кулінарні рубрики. «Правила сніданку» від Руслана  Сенічкіна та «Солодка неділя» із Валентиною Хамайко за роки існування стали успішними не тільки в ефірі, але і вийшли за його межі. Книги рецептів Руслана та Валі розлітаються так само швидко, як їх страви на кухні «Сніданку» після завершення програми. Рада, що тепер до нашої команди доєднався Євген Клопотенко. Ми зійшлися з ним у прагненні покращити культуру харчування українців, і віримо, що разом зможемо багато зробити у цьому напрямку», – коментує Юлія Жмакіна, директор департаменту ранкового мовлення каналу «1+1».

завтрак на 1+1Спостерігайте за кулінарними експериментами Євгена Клопотенка та Олександра Попова щосуботи о 8.30 у програмі «Сніданок. Вихідний», а по буднях з 6.30 у «Сніданку з 1+1»  – за тим, як Євген перетворює неапетитну шкільну їжу на здоровий та смачний сніданок.

Фото надано прес-службою 1+1/фотограф Ростислав Ріпка

Читайте також

Завантаження...