Де у курки більше м’яса?

Не секрет, що українці дуже люблять куряче м’ясо. Воно смачне та доступне, його легко та швидко готувати. Хтось надає перевагу курячим стегенцям, хтось любить дієтичне філе, комусь до смаку соковиті гомілки чи чверті. Але як же обрати саме ту частину курки, яка містить більше м’яса?

Гомілка vs четвертина

Коли ми приходимо в магазин, часто вирішуємо вже на місці, що ж вибрати – гомілки або четвертини. На перший погляд, четвертина здається вигіднішою, однак це не зовсім так.

Якщо розібратися, то все стає зрозуміло. Четвертина велика візуально, але містить значно більший відсоток шкіри порівняно з гомілкою. За рахунок цього і вміст м’язової тканини в гомілці є більшим. До того ж в гомілці немає підшкірного жиру. Це плюс на користь дієтичності та більшої кількості м’яса.

Також гомілка має менше кісток у порівнянні з четвертиною та не містить частину спинки, яку часто викидають під час приготування.

Ще кілька переваг курячих гомілок

Гомілки – це соковите м’ясо з насиченим смаком курятини. Окрім кількості м’язової тканини, вони мають багато інших переваг:

  • гомілки майже не потрібно підготовлювати перед початком приготування, завдяки чому ви заощаджуєте час;
  • вони швидко готуються, що дозволить вам витрачати менше електроенергії;
  • у гомілках менше кісток, не потрібно вирізати та викидати зайві;
  • їх зручно їсти, навіть руками, тому добре брати з собою як перекус. Якщо обгорнути кісточку серветкою, ви навіть не забрудните руки;
  • з гомілок виходить більше порцій, які легко можна розподілити серед членів родини;
  • з них можна приготувати багато різноманітних страв: запекти з чебрецем та картоплею, тушкувати у вершковому соусі, смажити та варити ароматний суп;
  • гомілки – найулюбленіша дітьми частина курки!

Переваги курячих гомілок

Користь курячих гомілок

Курячі гомілки – це продукт з високим вмістом м’яса, а отже і білка, що має декілька переваг для здоров’я:

  1. Збільшення білка в раціоні покращує ступінь поглинання кальцію організмом, що підтримує здоров’я кісток, сприяє активному росту дітей;
  2. У поєднанні з фізичними вправами, білок сприяє зростанню м’язів.

Селен, що також міститься у гомілках, зменшує ризик серцево-судинних захворювань.

Мала кількість жирів у гомілках особливо корисна для тих, хто страждає від захворювань судинної системи, знаходиться на дієті та дотримується правильного харчування.

Готувати – це просто!

Завантаження...