З ромашкою, родзинками та журавлиною. У закладах Євгена Клопотенка можна придбати паски для себе і підвішати для інших

Цьогоріч команда Інші бістро та 100 років тому вперед — двох ресторанів Євгена Клопотенка та Інни Поперешнюк — випікає невимовно смачні паски з суто українських продуктів. Важливо, що придбати великодній хліб ви можете і для себе, і для тих, хто наразі цього найбільше потребує, просто підвісивши їх на сайті ресторану.

Це ще один прояв шани нашим традиціям. Бо Великдень — це не лише велике родинне свято, що сягає корінням у прадавні часи. Це ще й свято добра і взаємопідтримки. Пасками та крашанками українці щиро пригощають не лише близьких та друзів, ними частують сусідів, знайомих та, звісно ж, чужих людей, проявляючи таким чином любов та турботу. Радісно, що команда ресторанів дарує таку можливість.

Які паски можна придбати у ресторанах Євгена Клопотенка та Інни Поперешнюк?

І в ресторані  100 років тому вперед, що знаходиться у Києві, і в бістро Інші, що чекає на вас у Львові, можна придбати суто українські великодні паски з ромашкою, 2 видами родзинок та в’яленою журавлиною. У наявності великі (500 г) та малі (350г) пасочки.

Враховуючи те, що усі інгредієнти в них мають українське походження, смак великодньої випічки стає ще ріднішим, а бажання пригостити любих серцю українців — ще більшим.

Забрати паску можна самовивозом у Львові або Києві. А також замовити доставкою Новою Поштою не лише по Україні, а й в Польщу. Останнє особливо тішить, бо чимало українок знайшли прихисток саме в цій дружній країні і вони точно будуть щасливі отримати таку смачну турботу до свята.

А якщо ви потрапите у бістро Інші вдосвіта, то отримаєте бонус — можливість спробувати найкращі сніданки у Львові, якими команда готова пригощати вже о 7 ранку. Тож причин завітати у цей заклад у львів’ян та гостей міста ще більше.

Паски з журавлиною, родзинками та ізюмом у ресторанах Клопотенка

Для кого можна підвішати паски?

Пригостити великодньою паскою можна самотніх Ба та Ді, якими опікується фонд «Життєлюб», підопічних фонду «Таблеточки» — дітей, які борються з раком в київських онкологічних відділеннях, та їхніх сімей, а ще українців та українок, які постраждали від війни, й отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу у Національному реабілітаційному центрі «Незламні». Скористайтеся такою можливістю збільшити кількість тепла у нашій країні. Нам усім це зараз дуже потрібно.

Придбати для себе чи підвісити смачний прояв любові ви можете на сайті ресторану 100 років тому вперед у кілька кліків. Переходьте, підвішуйте та купуйте паски, не зволікаючи. Великдень уже на порозі!

 

Завантаження...