У Більбао Євген Клопотенко отримав відзнаку премії 50 Next, списку професіоналів, що змінюють світову гастрономію

Сьогодні, 24 червня, в іспанському місті Більбао проходить нагородження лауреатів премії 50 Next 2021 та 2022 років, яку проводять організатори головної ресторанної премії світу The World’s 50 Best Restaurants разом із Баскським кулінарним центром. У список входять люди віком до 35 років, які трансформують майбутнє світової гастрономії.

Церемонія нагородження 2021 року була відкладена через пандемію COVID-19. І от цієї п’ятниці лауреати 2021 року, серед яких шеф-кухар Євген Клопотенко, а також переможці премії 2022 року, зібралися на святкуванні у регіоні, який знаний своїми визначними гастрономічними традиціями.

Нагадаємо, що Євген став єдиним українцем, якого організатори включили до списку 2021 року, як професіонала, що розширює кордони гастрономічної культури та популяризує українську кухню у світі. «Бути обраним із сотень претендентів до списку з 50 професіоналів, які змінюють світову гастрономію, для мене є визнанням того, що я на вірному шляху», – коментує подію Євген.

Премія 50 next

Варто додати, що 50 найкращих кандидатів журі формує з поміж більш ніж 700 претендентів, які своїм підходом до роботи розширюють кордони гастрономії. Йдеться не тільки про шеф-кухарів, але й про виноробів, фермерів, вчених та митців, у фокусі яких культура їжі у всіх її проявах. 

Зі списком лауреатів 2022 року можна ознайомитись на сайті премії.

Завантаження...