Ті самі оладки: Євген Клопотенко дізнався автентичний рецепт балаклійських оладок, якими пригощали ЗСУ

В Україні зараз ледве не щодня з’являються нові сенси та символи. Віднедавна навіть така традиційна та буденна страва, як оладки, теж стала особливою.

Ви пам’ятаєте відео про звільнення Балаклії? Його зняли українські військові, які увійшли у щойно звільнене місто. Фраза однієї з жінок, яка кинулася з обіймами та сльозами радості до наших воїнів, зробила цей ролик вірусним.

“У нас оладки залишились, будете?” – сказала вона. Саме ці слова найбільш розчулили глядачів, а оладки миттю піднялися в рейтингу найулюбленіших страв українців.

Люди кинулися готувати, ділилися враженнями та рецептами у соцмережах. Євген Клопотенко написав у себе на сторінці:

Чесно, я не пам’ятаю, щоб колись ревів через оладки. Але вчора ревів. Скільки у цій фразі сили, вдячності і турботи. У цій фразі і є наша нація. Мені здається, що після відео з Балаклії всі українці мають приготувати оладки. І не для себе навіть. А от так от взяти і піти до сусідів чи друзів та пригостити.

Невдовзі шеф ще й приготував спеціальні оладки у підтримку балаклійських господинь, що вже стали символом непереможного духу українських жінок.

Оладки з абрикосовим варенням

Проте це ще не все!

Побачивши сюжет на Суспільне Харків з пані Наталею, якій і належить відома нам усім фраза, Євген вирішив особисто зателефонувати їй, щоб дізнатися рецепт нашумілої страви та одразу ж її приготувати.

Люди, які були в окупації, гуртувалися і мали готувати собі їжу на вогнищі, готові поділитися останнім. Бо українці. І це прекрасно, – пояснює Євген. – Я поспілкувався з пані Наталею телефоном, щоб випитати саме той автентичний рецепт її оладок. Вона телефоном розповідала, а я готував. Вийшло дуже тепло і смачно.

Як це було, дивіться у нашому зворушливому відео

Завантаження...