Як готувати морепродукти

Сьогодні хочу розповісти вам, як готувати морепродукти правильно. Існує кілька базових правил, як їх краще вибирати і готувати. І якщо ви їх знаєте, то отримаєте ніжну ароматну страву.

Купуючи морепродукти, звертайте увагу на їх колір. Наприклад, якщо ви берете мідії або креветки, і вони вже мають червонуватий відтінок, це говорить про те, що вони вже готові до вживання. Тобто їх вже попередньо зварили.

Скільки часу готувати морепродукти

Тут у вас тільки два варіанти: готувати морепродукти потрібно або 2-3 хвилини, або 40-50 хвилин. Вони складаються з великої кількості білка, який згортається при термообробці. І морепродукти можуть стати жорсткими і несмачними. Тому якщо ви готуєте їх уже близько 10 хвилин, то раджу почекати ще хвилин 40, щоб морепродукти знову стали ніжними.

Ще бажано готувати морепродукти невеликими порціями. Якщо ви берете, наприклад, морський коктейль, то не готуйте відразу велику упаковку, краще розділити морепродукти на більш дрібні партії.

З чим готувати морепродукти

Для того, щоб морепродукти були смачними, потрібно всього кілька додаткових інгредієнтів – це лимон, пластівці перцю чилі та сіль. Як на мене, цього цілком достатньо, щоб приготувати смачну страву. Якщо ж ви хочете додати трохи більше аромату, то рекомендую використовувати свіжий чебрець і зубчики часнику.

Готувати – це просто! 

Завантаження...