Вичавити всі соки: чому варто вибрати шнекову соковижималку

Сьогодні я розповім, як отримати найсмачніші в світі соки з ягід, фруктів і овочів. Насправді все дуже просто – вам потрібен лише один кухонний девайс – шнекова соковижималка. Я впевнений, що після того, як ви спробуєте ці соки, ви більше не захочете використовувати іншу модель. Чим же вона така класна, давайте розбиратися.

Малі обороти – мінімум нагріву

Найголовніше – це принцип роботи. На відміну від соковижималок, які працюють за типом центрифуги, шнекова соковижималка працює на малих обертах. Це щось типу того, як наші предки тиснули сік під пресом. Низькі оберти це відсутність нагріву, а значить, всі корисні вітаміни та мікроелементи з соків будуть збережені. А ще за допомогою цього девайса можна отримати сік практично з будь-яких фруктів і овочів. Я випробував свою соковижималку Panasonic MJ-L500 на томатах, яблуках, моркві, буряках, смородині, корені імбиру, винограді, апельсині, груші і персику. Всі соки вийшли просто божественно смачними. А якщо ви вирішите закрити соки на зиму, наприклад томатний або яблучний – це ваш ідеальний помічник.

Максимум соку

Коли раніше я користувався звичайною соковижималкою, що працює за принципом центрифуги, я помітив, що в макусі залишається досить багато соку. З шнековою соковижималкою все інакше. Вона просто вичавлює з ягід і плодів максимум. Повірте, ви здивуєтесь, наскільки багато соку у вас вийде з одного яблука чи моркви.

Як правильно вичавити сік

Все що вам потрібно, щоб отримати сік – це правильно підготувати фрукти або овочі. Коренеплоди досить просто помити, можна навіть не чистити, виноград та інші ягоди можна закидати в соковижималку цілком, але якщо ви вирішите вичавити сік з вишні, вам слід попередньо видалити тверду кісточку. Яблука та груші я закидаю разом з насіннєвою коробкою, але ви можете її видалити.

Как выжать соки из овощейДля того, щоб вичавити сік з цитрусових, достатньо очистити їх від шкірки за допомогою ножа. Великі плоди необхідно попередньо порізати під розмір вхідного отвору соковижималки, щоб процес чавіння соку був максимально швидким і легким. Також ви можете приготувати дивовижні фреш-коктейлі, поєднуючи різні овочі і фрукти. Я, наприклад, зробив саме так.

Трохи сорбету

Моя соковижималка Panasonic підходить не тільки для соків, а й для приготування фруктових сорбетів. Досить встановити спеціальну насадку і закинути в соковижималку ягоди прямо з морозилки. Цю холодну масу можна їсти як сорбет, а можна використовувати для приготування літніх освіжаючих смузі.

Упевнений, що тепер ви точно знаєте, як вичавити всі соки з овочів і фруктів і отримати від цього максимум користі і задоволення.

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...