Фреш-коктейлі

  • Приготування
    10 хвилин
  • Порції
    1
  • Складність
    Легко

Сьогодні я покажу і розкажу, як швидко приготувати найкорисніші соки та фреш-коктейлі за допомогою мого нового крутого девайса – шнекової соковижималки Panasonic. Я зробив три варіанти поєднань овочів і фруктів, всі вони вийшли нереально смачними. А ви можете не тільки використовувати ці, а й придумувати свої поєднання, роблячи своє життя смачнішим і здоровішим.  

Як приготувати фреш-коктейлі 

Інгредієнти

1 варіант:

2 варіант:

3 варіант:

Фреш-коктейлі: Покроковий рецепт

Крок 1

Для першого варіанту візьміть грейпфрут, апельсин і грушу, по одній штуці. В даному випадку можна навіть не чистити моркву, досить дуже добре вимити її від землі щіточкою. З апельсина і грейпфрута зріжте шкіру ножем, інакше вона дасть гіркоту сокові. Моркву і цитрусові наріжте невеликими шматочками для зручності їх укладання у соковижималку. Пропустіть через соковижималку і насолоджуйтеся.

Смешайте апельсин, грушу и грейпфрут
Смешайте апельсин, грушу и грейпфрут
Крок 2

Для другого варіанту я використовую наступний набір інгредієнтів: 2 моркви, 1 апельсин і 1 ч. л. горіхової олії. Я вибрав масло волоського горіха, воно підкорило мене своїм неймовірним ароматом і ніжним смаком. Ви ж використовуйте будь-яку олію, яка вам подобається, адже сік моркви засвоюється тільки при наявності жиру, пам'ятайте про це і завжди додавайте краплю олії в соки з вмістом моркви. Обріжте шкірку апельсина до самої м'якоті, щоб сік не гірчив, як і в першому випадку. Моркву так само наріжте невеликими шматочками для зручності використання. Кидайте все у соковижималку і насолоджуйтеся найніжнішим смаком соку, додавши горіхову олію.

Смешайте морковку и апельсин
Смешайте морковку и апельсин
Крок 3

В останньому варіанті використовуйте невеликий буряк, моркву, яблуко і 1 см кореня імбиру. Зробіть з інгредієнтами те ж саме - добре вимийте і наріжте довільними шматочками, які закидайте в соковижималку і отримуйте чудовий смак вітамінного коктейлю.

Смешайте свеклу, морковь и яблоко
Смешайте свеклу, морковь и яблоко

Готувати – це просто! 

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Required fields are marked *

Читайте також

Завантаження...