Як збити вершки

Часто в процесі приготування різних страв необхідно збити вершки. На певному етапі я зіткнувся з тим, що не завжди і не у всіх виходить це зробити правильно. І тому я вирішив поділитися з вами кількома секретами, які допоможуть отримати ідеальні збиті вершки.

Правило № 1: холодна ємність  

Перед тим, як збивати вершки, добре помийте ємність, в якій ви будете це робити. Обсушіть її і поставте ненадовго в морозильну камеру. У холодній ємності вершки завжди збиваються набагато краще.

Правило № 2: якість вершків  

Як би банально це не звучало, але від якості вершків безпосередньо залежить те, зіб’ються вони чи ні. Дуже часто ви збиваєте вершки, у вас не виходить, і ви думаєте, що робите щось не так. Насправді в більшості випадків ви просто взяли неякісні вершки. Тому спробуйте змінити виробника. Так ви знайдете того, продукція якого виготовлена якісно. В якості експерименту я купив 3 види вершків 30-33% жирності від різних виробників і спробував їх збити. Перші вершки зовсім не збилися, з’явилося лише багато піни. Другі не збивалися до потрібної консистенції і мені довелося додавати до них спеціальний загущувач, щоб виправити становище. І тільки треті вершки збилися без будь-яких проблем.

Правило № 3: жирність вершків

Не варто забувати про жирність вершків. Для збивання підходять тільки вершки жирністю 30% -33%. Якщо ви візьмете вершки з меншою жирністю, то збити їх до потрібної консистенції ви не зможете, вони так і залишаться рідкими. Їх можна збити тільки за допомогою спеціальних емульгаторів.

Правило № 4: правильно збивати

Збивати вершки найкраще міксером. Якщо ви будете робити це блендером, то є ризик того, що у вас вийдуть не збиті вершки, а справжнісіньке масло. Приблизний час збивання – 10 хвилин.

Збивати потрібно під кутом 90 градусів. Починайте збивати на невеликій швидкості. Потім збільште її. Ще можна додати до вершків трохи лимонного соку, він сприяє кращому збиванню.

Дотримуючись цих простих правил, ви отримаєте ідеальні збиті вершки без особливих зусиль.

Готувати – це просто! 

Завантаження...