Готуємося до пікніків або як я вибирав гриль

Уже зовсім скоро можна буде готувати соковиті стейки, шашлики і ароматні овочі прямо на природі. Я дуже люблю цей час за свіже повітря, запах димку і можливість зібратися великою компанією. І ось в якийсь момент я зрозумів, що всі мої грандіозні плани на заміське барбекю можуть просто не здійснитися, тому що мій старий мангал практично став непридатним і мені необхідний новий гриль. Що-небудь сучасне, красиве і обов’язково зручне. Так як на природі я звик готувати на відкритому вугіллі, цілком очевидно, що я вирішив купити вугільний гриль.

Чому саме вугільний гриль?

По-перше, тому що я звик готувати на звичайному мангалі, як більшість з вас. Я краще відчуваю жар від вугілля і, звичайно ж, ніхто не відміняв приємний аромат димку. По-друге, це зручно – він дуже мобільний, його можна встановити в будь-якому місці саду або навіть взяти з собою на пікнік, а вугілля для такого гриля можна купити в будь-якому господарському супермаркеті або на заправці. Загалом одні плюси.

Як вибрати вугільний гриль?

Я наївно думав, що вибрати хороший вугільний гриль можна так само легко, як я вибираю продукти на ринку, але виявилося, що це не зовсім так і тут теж є свої тонкощі і їх досить багато. Я дуже довго радився з тими, у кого є подібний девайс і дізнався дуже багато нового. Отже, по пунктах.

Конструкція гриля

Сама конструкція гриля має велике значення. Дуже важливо, щоб вона забезпечувала оптимальну відстань між вугіллям і решіткою  для продуктів, а ще вона повинна забезпечувати максимальне проходження повітря, щоб вугілля краще розгорялися, а ваш стейк або овочі гриль приготувалися якомога швидше. Гриль повинен легко чиститься, а додавати вугілля в процесі приготування можна було без всяких складнощів. У деяких грилях очищення може відбуватися одним рухом важеля і точно так може змінюватися швидкість тяги повітря.

Матеріал гриля

Одна сталь різниться від іншої і тут дуже важливо звертати увагу на товщину і матеріал решітки і чаші гриля. Тому поцікавтеся у продавця цими характеристиками. Але крім якості самої стали дуже важливо покриття. Як з’ясувалося, саме надійне покриття – порцелянова емаль. Вона настільки міцна, що на ній не залишаються сліди від металевої щітки. Ну і, звичайно ж, вона надійно захищає матеріал від корозії. Це дуже круто!

как выбрать угольный грильРежими приготування та інші корисні штуки

Ще одна ознака якісного гриля – наявність знімною фіксується кришки і отворів для регулювання спека. Як виявилося деякі грилі з кришкою можна використовувати в якості духовки. Досить трохи пересунути вугілля, щоб вони давали непрямий жар і закрити гриль кришкою. Так в ньому можна буде запекти цілу курку або великий шматок м’яса. А якщо додати мокру дерев’яну тріску, то гриль перетворюється в коптильню.
Тож від цієї кількості інформації у мене голова йшла шкереберть і я думав, що ніколи вже не зроблю вибір.

как разжечь грильЧому я вибрав гриль WEBER?

Пам’ятаю, що коли я був в Америці, мене дуже сильно здивувала їхня культура барбекю. Мені кілька разів вдалося побувати на таких сімейних святах. І якщо у нас шашлик на мангалі це більше про їжу і випити, то для американців це більше стиль життя, привід зустрітися з друзями і навіть обговорити бізнес. І, звичайно ж, невід’ємним атрибутом такого свята є гриль. Тоді я помітив, що більшість сімей мають практично однакову модель гриля сферичної форми з відкидною кришкою. Згадавши це, я вирішив знайти такий же гриль в Києві. І знайшов я його у хлопців з компанії Grill House, які так захоплено і професійно розповіли мені все про вугільний гриль WEBER, що у мене просто не залишилося жодних сумнівів.

гриль WeberЯ дізнався, що ці грилі майже культові і культура американського барбекю багато в чому зобов’язана саме цим грилям. ​​Навіть конструктивно вони влаштовані так, щоб господарі гриля проводили біля нього якомога менше часу при приготуванні їжі, а насолоджувалися спілкуванням зі своїми гостями.
Я був просто вражений, коли побачив, наскільки в ньому все продумано. Фарба, що не здирається металевою щіткою і відкидна кришка, яку не потрібно тримати в руці, коли ти перевертаєш м’ясо. Вертикальний піддув для забезпечення найкращої тяги і спеціальні відкидні секції в решітки, через які можна легко додати вугілля прямо в процесі приготування, не знімаючи її. Можливість контролю і зміни температури під кришкою гриля одним простим рухом дуже підкупили мене і я вже подумки почав перебирати в голові рецепти, які можна на ньому приготувати. І остаточний аргумент – 10 років гарантії! Я просто закохався в це гриль.

гриль WeberТепер я абсолютно впевнений, що мій сезон барбекю пройде найкращим чином і на моєму сайті з’явиться ще більше рецептів для гриля!

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...