Улюблена страва: як приготувати смачні сирники менш ніж за пів години

Смачні сирники для більшості українців – символ початку нового доброго дня.  А приготувати найкращий для багатьох сніданок можна менш ніж за пів години. Задоволеними стравою будуть і закохані, що прокинулися разом, і дружна родина з дітьми, яка збирається разом за столом, і гедоністи, які подекуди люблять вередувати у пошуку найсмачнішого. Словом, радимо нашу добірку сирників. Пропонуємо готувати страву, як у її класичному варіанті, так і з родзинкою, наприклад, з додаванням маку чи згущеного молока.  

ПРОСТИЙ РЕЦЕПТ СИРНИКІВ 

Простой рецепт сырников

Стільки людей, стільки й рецептів сирників. Та магія у тому, що цю просту страву зробити смачною не так вже і просто. В основному її арсеналі – кисломолочний сир, яйця, борошно та цукор. Але секрет у якості сиру. Він має бути добре віджатим, без сироватки, та некислим. Якщо ж так сталося, що сир надто вологий, додайте до рекомендованої у рецепті кількості борошна ще одну ложку. Будьте обережними і не переборщіть, бо саме на цьому етапі замість сирників можна отримати щось на кшталт  «оладок із сиром».

СИРНИКИ З МАКОМ

Сырники с маком

Сирники з маком – це любов! А ще наш сміливий експеримент, що увінчався прекрасним результатом. До базових продуктів, з яких готують сирники, додаємо ще мак та дрібку розпушувача тіста. Готуємо, їмо та насолоджуємося всім процесом!

СИРНИКИ З ВАРЕНИМ ЗГУЩЕНИМ МОЛОКОМ ВСЕРЕДИНІ

Сырники со сгущенкой

Уявімо, що прочитавши цей рецепт сирників, ви вигукнете: «Бінго!» Бо це справжнісіньке «бінго», і смаковий екстаз. А все через те, що ми зробили рецепт сирників з вареним згущеним молоком всередині. Скажіть, незвично, бо згущене молоко кладемо як начинку у вареник та щеплюємо краї. Як будете смажити, не засмучуйтесь, коли згущенка буде витікати з середини. По-перше, це красиво, а по-друге, смачно!

 

СИРНИКИ В ДУХОВЦІ

Сырники в духовке

Якщо ви освоїли ази приготування класичних сирників, пропонуємо перейти на новий рівень та зробити сирники в духовці. Ми не знаємо, на якому з рецептів ви зупините свій остаточний вибір, але повідомимо, що у духовку ми сирники викладаємо на пергамент, застелений на деко, і не додаємо рослинну олію. Тож насолоджуватися всім нам виключно смаком свіжого сиру.

Готувати – це просто!

Завантаження...