Свіжість весни. 6 найкращих травневих салатів від Євгена Клопотенка

Якщо смак літа це насичені салати з овочевими асорті, то весна – це про домінування зелені. Такі салати чудово доповнять будь-який прийом їжі, додаючи йому свіжості та вітамінів, сприяючи кращому перетравленню будь-якої їжі. А ще вони можуть стати цілком повноцінною, хоч і дієтичною вечерею. Позаяк весну смакувати нам лишилося буквально пару тижнів, я вирішив зібрати кілька улюблених травневих салатів, котрими треба встигнути насолодитися сповна!

Салат з редискою і сиром

Редиска історія не дуже тривала, тому, поки вона є, треба наїстися салатами з нею сповна. Щоб урізноманітнити класичні страви з цим овочем, пропоную спробувати салат з редискою і сиром, котрий я заправляю сметаною. Певен, таке поєднання вам сподобається і ви почнете сміливіше додавати сир до овочів.

Салат з редискою

Салат з буряком і шпинатом

Свіжий шпинат це справжня весняна, дуже корисна любов. Додавати його можна буквально в будь-який салат, але я запропоную дещо конкретне. Отже, салат з буряком і шпинатом, а також фетою це водночас весняно, поживно і ще й з українським смаком.

Салат зі шпинатом і буряком

Салат з картоплею, яйцем і зеленою цибулею

Ну по-перше, тут є свіжесеньке пір’я цибулі, котре просто таки втілює весняний смак. По-друге, цей салат з яйцем і зеленою цибулею я доповнюю картоплею, щоб зробити страву поживнішою. Хочете більше весни чи раннього літа? Берете молоду картоплю і отримуєте просто ідеальну сезонну історію. Ця страва, до речі, достатньо поживна, щоб стати гарніром чи навіть повноцінною вечерею чи обідом.

Салат з яйцем і зеленню

Салат з молодою капустою та огірком

Молода капуста має чудовий смак, тому не потребує додаткових втручань! І хоча є відчуття, що цей найпростіший салат з молодою капустою та огірком найпростіший із усіх можливих, від того він не стає менш прекрасним. До речі, баланс смаків тут досягається яблучним оцтом і кількома крапельками кунжутної олії. Виходить ну дуже весняно!

Салат з капусти та огірка

Салат зі спаржею та яйцем пашот

Позаяк сезон аспарагуса наразі в самому розпалі, пропоную приготувати цей салат зі спаржею, шпинатом і яйцем пашот. По-перше, ви урізноманітните ваші рецепти з аспарагусом, по-друге, цей салат смакує як дуже вишукана ресторанна страва, хоча готується він досить просто.

Салат зі спаржею

Салат з капусти та яблука

Уже багато років у кулінарії існує тренд на подачу срав в одному кольорі. Весна, вочевидь, про зелений чи то пак салатовий, тому цей салат з капустою і яблуком вписується просто ідеально! Зараз рекомендую готувати цю страву саме з молодої капусти, по-перше це сезонно, а по-друге більш ніжно за смаком. Зелений горошок доповнює салат і за смаком, і за кольором, а яблуко в залежності від сорту додасть чи то кислинку, чи то трохи солодкавості.

Салат з капустою та яблуком

Тож ідіть на кухню, діставайте наявні овочі та зелень і готуйте якусь весняну смакоту. І не забувайте про те, що салат варто додавати до кожного прийому їжі, а готувати їх справді просто. Тому виправдань, не їсти ці корисні поєднання овочів із зеленню, немає.

Завантаження...