Ловіть сезон. Ягідне варення на зиму

Сезон ягід короткий, тому не гаємо часу, а готуємо різноманітну консервацію на зиму. Потім будете щасливі, що на полицях комори чи льоху є таке різноманіття для підняття настрою холодними днями.

Ягідне варення

Все ягідне варення вариться, викладається по банках та закривається щільно кришками. Основне – оберіть зручні для себе способи стерилізації банок, щоб консервація довго зберігалася. Кришки використовуйте twist-off або звичайні металеві. Їх теж треба стерилізувати.

Малинове варення з апельсином

ягідне варення

Цитрусові добре поєднуються з ягодами, тому пропонуємо приготувати малинове варення з апельсином та додати до нього трішки бальзамічного оцту для збагачення смаку. Таке варення буде смачним не тільки намащене на тости, а й як соус до м’яса.

Варення з чорної смородини

ягідне варення

Назбирали чи придбали багато чорної смородини? Зробіть з ягід неймовірно смачне, густе та пікантне варення. Воно ідеальне, щоб подавати до чаю та асорті з сирів. Цей рецепт варення з чорної смородини дуже простий. Спочатку засиплемо ягоди цукром та залишимо настоятися, потім проваримо з додаванням спецій, розіллємо по підготовленим банках та закриємо кришками. Воно трішки постоїть та стане ще густішим.

Малинове варення

ягідне варення

Варення з малини – мастхев для заготівель на зиму. Воно і настрій підніме, і стане у пригоді для лікування простудних захворювань. Для класичного рецепта потрібні лише ягоди та цукор. Поєднуєте та отримуєте малинове варення, яке не втратить яскравий червоний колір.

Желе з порічки

ягідне варення

Закликаємо вас зберегти літо в банці, а саме – приготувати желе з порічки з всього трьох компонентів. Ці ягоди мають у складі пектин, тому консервація із них добре загусає та не вимагає додавання магазинного пектину. Спочатку порічку відваримо до м’якості, потім відцідимо з неї сік, а вже з нього зробимо густе желе. Повірте це смачно та кісточки не будуть хрумкотіти на зубах.

Джем з ожини

ягідне варення

Коли вже наїлися ожини, час зробити джем. Поєднаємо ягоди з цукром та додамо апельсинову цедру для неймовірного смаку. Поллєте джемом з ожини морозиво, тост з вершковим маслом та подасте разом із сирною тарілкою.

Джем зі смородини

ягідне варення

Взимку мало сонячного світла, тому треба шукати додаткові способи підняти собі настрій. Саме тому подбаємо про це заздалегідь та приготуємо джем зі смородини – густий, ароматний та насичений смаком. Спочатку відваримо ягоди з цукром, потім переб’ємо блендером, розкладемо по банках та залишимо на три дні. Після повернемося і насиплемо ще цукру. Цей рецепт універсальний, тому тримайте його в голові для приготування джему з будь-яких ягід.

Малиновий джем

ягідне варення

Чим відрізняється малиновий джем від варення? Все просто – джем не містить кісточок та більш густий. Вважаємо, що і такий варіант консервації теж має бути у вас. А принцип приготування такий самий, як і в попередньому рецепті джему зі смородини.

Джем з аґрусу

ягідне варення

Простий шматок хліба стає десертом, якщо щедро намастити його варенням. Погодьтеся, це класна мотивація, щоб приготувати його якомога більше та мати різноманіття. Ділимося джемом з аґрусу, який має ніжну консистенцію. А щоб її досягти, спочатку переб’ємо ягоди блендером, поєднаємо з цукром та будемо варити до загустіння. А після лише розкладемо по банках та закриємо кришками. Ось і все.

Желе з порічки

ягідне варення

Для різноманіття консервації дамо ще один рецепт желе з порічки, тільки цього разу зробимо його з перетертих ягід. Спочатку відваримо їх, потім пропустимо через сито. Отриману суміш одразу розкладемо по підготовленим банках та залишимо за кімнатної температури. А через три дні повернемося до нього та додамо ще цукру, щоб отримати дійсно желейну структуру.

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...