Ягідний мастхев. Варення з малини від Євгена Клопотенка

  • Приготування
    13 годин
  • Порції
    5
  • Складність
    Помірно

Я люблю варення за те, що в один момент у вас є лиш ягоди та цукор, а через кілька годин ви маєте чудовий десерт, котрий зберігає смак ягід усю зиму. Тому малинове варення, джем і малина з цукром без варіння ваша програма-мінімум на наступні кілька тижнів. Щоб не втомлюватися від заготівлі, робіть усю цю консервацію поступово, насолоджуючись свіжою малиною в перервах між приготуванням.

Поради з приготування варення з малини

Для варення відберіть спілі цілі ягоди без пошкоджень. Пом’ята чи навіть трішки пошкоджена малина може спричинити бродіння всієї партії варення, тому приділіть відбору ягід час та увагу.

Конкретно цей рецепт потребує настоювання, тому процес виходить довгий, але зусиль потребує трішечки. Тому не лякайтеся довгих годин приготування: воно готуватиметься без вашої участі. Найкраще приділити цьому варенню вихідні.

Банки стерилізувати потрібно вже на останньому етапі приготування малини та відразу розлити по них варення. Усі правила стерилізації банок підтвердять вам, що паузи між процесом і розливом бути не повинно. За цим рецептом вийде 5 банок по 0,5 л, тому відразу підготуйте відповідну кількість.

Як зробити малинове варення

Інгредієнти

Малинове варення: рецепт

Крок 1

Переберіть малину, перекладіть 2 кг у каструлю та засипте її 1 кг цукру на ніч або на 6-8 годин, накривши кришкою.

Крок 2

Перекладіть настояну малину в каструлю, доведіть її до кипіння, гарно перемішайте та зніміть з вогню. Накрийте кришкою та лишіть іще на 6-8 годин настоюватися.

Дайте малині настоятися та проваріть
Дайте малині настоятися та проваріть
Крок 3

Проваріть малину впродовж іще 30 хвилин на невеликому вогні, періодично помішуючи. У цей час простерилізуйте банки. Розлийте варення по стерилізованих банках і закрийте їх стерилізованими кришками.

Проваріть варення вдруге
Проваріть варення вдруге
Готувати – це просто!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Required fields are marked *

Читайте також

Завантаження...