Настоюється, а не вариться. Малиновий джем від мами Євгена Клопотенка

  • Приготування
    3 дні
  • Порції
    4
  • Складність
    Легко

Цей рецепт джему з малини – мамин подарунок вам, а ви можете його приготувати й зробити подарунок своїм близьким. Йдете в гості чи на каву і берете з собою маленьку баночку малинового джему, щоб потішити близьких спонтанною приємністю. А потім, колись взимку, вони відкриють ту баночку і знову згадають вас незлим тихим словом. Ну краса ж? Собі кілька таких баночок заготувати я теж раджу, адже джем виходить ну дуже смачний. А ще приготуйте собі малинове желе на зиму, якщо любите структуру кісточок.

Тонкощі приготування малинового джему на зиму

Почнімо з простого: беріть спілу, не м’яту малину без пошкоджень. Перезрілі чи пошкоджені ягоди можуть стати причиною бродіння джему, а нам з вами цього геть не хочеться. Малину мити не потрібно, адже вона має властивість всотувати чимало води. У результаті варення може геть не загуснути. Тому просто переберіть ягоди та беріться до приготування.

За цим рецептом виходить приблизно 4 півлітрові банки варення або ж 6 маленьких баночок по 0,33 л. Для себе зручно закривати в півлітрові банки, а на подарунки ідеальні – 0,33. Ну і, звісно, не забувайте, наскільки важлива стерилізація банок і кришок і не пропускайте цей процес.

Як приготувати малиновий джем без кісточок

Інгредієнти

Джем із малини: покроковий рецепт

Крок 1

Переберіть ягоди, перекладіть 2 кг малини у чашу блендера чи миску та перебийте до однорідної текстури разом із 2 кг цукру. Перетріть пюре через сито, щоб прибрати кісточки та зробити джем ніжнішим.

Крок 2

Простерилізуйте банки, розкладіть по них ягідне варення “по плечика” та накрийте пергаментним папером. Лишіть на столі на 3 доби.

Крок 3

Засипте джем у кожній банці цукром до верху. Простерилізуйте кришки та закрутіть банки. Переставте в холодильник чи темне і холодне місце на подальше зберігання.

Готувати - це просто!

Відгуки

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Required fields are marked *

Читайте також

Завантаження...