Король корисних сніданків. Добірка вівсяномлинців на будь який смак

Вівсяномлинці – це смачний та корисний сніданок, який готувати швидко та просто. Ми підготували добірку рецептів, щоб у вас не було одноманітності. Така страва містить вуглеводи, білки та жири. Якщо у вас стоїть мета отримати збалансований сніданок, додайте до вівсяномлинців клітковину: порізані овочі та зелень, сезонні чи заморожені ягоди та фрукти, змастіть хумусом чи паштетом з квасолі або арахісовою пастою. Якщо ви не слідкуєте за калорійністю страв і хочете солоденького, подавайте їх з медом чи улюбленим варенням.

Вівсяномлинець на воді

Вівсяномлинець на воді

Почнемо з самого низькокалорійного вівсяномлинця на воді. Потрібно поєднати вівсяні пластівці, перебиті в блендері до крихти, яйця, рідину та трішки олії. Перемішати та смажити як звичайні млинці. Цей вівсяномлинець на воді вийде з нейтральним смаком та дуже ніжний. Начинки до нього вигадуйте до свого смаку.

Вівсяномлинець на кефірі

https://klopotenko.com/snidanok-dlya-chempioniv-vivsyanomlynecz-na-kefiri/

Для урізноманітнення пропонуємо вівсяномлинець на кефірі зробити схожим на оладки. А для цього використаємо трішки розпушувача, щоб вони вийшли пухкенькі. Ми смажили на пательні лише трішки змащеній олією. Ви за бажанням готуйте просто на антипригарній сковорідці, щоб калорійність була менше.

Вівсяномлинець на молоці

Вівсяномлинець на молоці

Смаком цей вівсяномлинець на молоці нагадує звичайні млинці на борошні. Вони виходять ніжними, м’якими та з насиченим вершковим  смаком. В рецепті є цукор, але його зовсім трішки. Ви за бажанням можете його не додавати.

Вісяномлинець з бананом

Вісяномлинець з бананом

Банан має природну солодкість, тому додамо його в тісто замість цукру. Воно вийде достатньо густим, тому смажте вівсяномлинці на банані як панкейки – викладайте по кілька штук на пательню та готуйте по хвилині з обох боків.

Вівсяномлинець на сироватці

Вівсяномлинець на сироватці

Впевнені, що більшість з вас забули про такий продукт, як сироватка і дарма. Наступного разу беріть його в супермаркеті, щоб приготувати дуже смачний вівсяномлинець на сироватці – страву, яка урізноманітнить ваші сніданки. В цьому рецепті теж немає цукру.

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...