Як полюбити гарбузову кашу: добірка найсмачніших страв від Євгена Клопотенка

Гарбузова каша – щось рідне та знайоме з дитинства. Це не просто їжа, а трохи більше. Про дитячу посмішку до бабусі, яка дістає глечик з печі, або мамині обійми у недільний ранок. Дивовижно, що може творити простий помаранчевий гарбуз.

У кожній українській родині є свій особливий рецепт гарбузової каші. Хтось додає пшоно, рис чи кукурудзяну крупу, кисломолочний чи витриманий сир або в’ялені й сушені фрукти. Неймовірне багатство смаків, еге ж?

Тож ми зібрали для вас добірку з кількох рецептів гарбузових каш. Приготуйте кожну та насолодіться з близькими й друзями. І нехай кожен вибере свою, найсмачнішу.

Гарбузова каша з рисом та в’яленою журавлиною

Гарбузова каша з рисом та в’яленою журавлиною

Рис та гарбуз поєднуються ідеально. Тому гарбузова каша з рисом виходить такою смачною. Особливо, якщо варити овоч у молоці та додати пряних спецій. Дуже насичено й ароматно! Смаку додає і в’ялена журавлина та мед. Кладіть будь-які сухофрукти, буде чудово.

Гарбузова каша з пшоном

Гарбузова каша з пшоном

Так само як і рис, пшоно прекрасно смакує у гарбузовій каші. Саме таку готували багатьом у дитинстві, еге ж? Ось тому гарбузова каша з пшоном і є однією з найбільш улюблених. Для прикраси та особливого смаку ми додали квітки нагідок. Неодмінно спробуйте!

Гарбузова каша в духовці

Гарбузова каша в духовці

Так, зготовану в печі кашу не можна порівняти ні з чим. Та не переймайтеся, якщо живете у сучасному місті – гарбузова каша в духовці трохи нагадає вам той самий смак. Додайте вершкове масло та насолоджуйтеся цією ніжністю.

Гарбузова каша в мультиварці

Гарбузова каша в мультиварці

Чи не чудово, що смачну страву можна приготувати за допомогою сучасних гаджетів? Просто поклали всі інгредієнти, вибрали потрібний режим – і гарбузова каша в мультиварці зробить ваш сніданок таким кайфовим! Впевнені, коли спробуєте, то погодитесь з нами!

Готувати – це просто!

Завантаження...