Як дозріти авокадо

Дуже часто буває так, що у супермаркеті просто немає стиглих авокадо. Вони всі недостиглі і тому тверді. Сьогодні поговоримо про те, як зберігати авокадо, щоб він швидше дозрів і став ніжним і м’яким. Існує кілька дуже простих лайфхаків, про які я вам зараз розповім.

Спосіб №1 

Будь-які стиглі фруктові плоди виділяють етилен, який допоможе авокадо дозріти швидше. Тому візьміть стиглий банан, яблуко або навіть томат і щільно загорніть плід разом з недостиглим авокадо у папір. Потім обмотайте харчовою плівкою, щоб всередину не потрапляло повітря. Якщо у вас є спеціальний зіп-пакет, то можна помістити авокадо з будь-яким стиглим плодом туди. Покладіть пакет у тепле місце, не в холодильник. Особливість цього способу в тому, що на дозрівання знадобиться приблизно тиждень або трохи більше. Але після цього ви отримаєте м’який і стиглий плід.

Спосіб №2 

Якщо ви не можете або не хочете так довго чекати, то другий спосіб для вас. Розріжте недостиглий авокадо навпіл, видаліть кісточку і за допомогою ложки дістаньте середину в мисочку. Потім обмотайте миску харчовою плівкою і поставте в мікрохвильовку на 30 секунд. Правда, такий спосіб має невеликий недолік – авокадо за цей час хоч і стає м’яким, але трохи втрачає свій колір і набуває специфічного аромату і післясмаку.

Скористайтеся обома способами і виберіть для себе той, який вам більше до душі. Ну і невелика порада – якщо ви хочете зберегти гарний колір авокадо у страві – збризніть його соком лимона.

Готувати – це просто!

Завантаження...