Курс молодого кухаря: як навчитися смачно готувати

Навіть якщо ви ніколи не готували, наш невеличкий кулінарний курс допоможе вам навчитись це робити. Швидко та смачно. В ньому – вишкіл з приготування популярних страв, знайомих нам ще з дитинства. Наша тактика наступна: вчимо долати труднощі відварювання яєць, рису, гречки та інструктуємо як підсмажити яйця чи картоплю. Також зможете самостійно молоко закип’ятити, да так, щоб воно не пригоріло і не збігло. Як опануєте, сміливо підписуйте контракт на посаду кадрового кухаря. Але це необов’язково.

ЯК ЗВАРИТИ ЯЙЦЯ

Как сварить яйца

Якщо до тепер про курячі яйця ви знали лише, що їх варять «круто» і «некруто», то тепер опануєте цілим арсеналом корисних порад. Вам знадобиться мінімум речей – каструля, холодна вода та яйця. А от можливостей до креативу безліч – від жовтка, який апетитно розтікатиметься на хлібному тості, до його твердішого стану, що ідеально пасуватиме для приготування закусок і салатів.  Відразу запам’ятайте чотири цифри: 4, 6, 8, 10 хвилин. Саме стільки часу вам знадобиться для того, щоб отримати або зовсім рідкий жовток, або на половину готовий, або зварений та м’якенький, чи дуже крутий. Ці поради з приготування яєць точно стануть вам у нагоді.

ЯК ПІДСМАЖИТИ ЯЙЦЯ

Как поджарить яйца

Навчитися смажити яйця за нашими порадами вкрай просто, а різноманітність рецептів вражає уяву. Готуємо страву з олією чи вершковим маслом, робимо скрамбл, окату яєшню чи французький омлет… Того й дивись, ваш омлет буде більш зажаданим, ніж французький поцілунок. Дивіться наші поради як смачно підсмажити яйця.

ЯК ПРИГОТУВАТИ ГРЕЧКУ

Как приготовить гречку

Людство ділиться на тих, хто обожнює гречку, і тих, хто вміє її правильно приготувати. Нюансів безліч – як правильно крупу помити, замочити чи одразу варити; в духовці чи мультиварці; використовувати бульйон чи спеції. То ж ви напевне відчули, що наші секрети далеко за межами алгоритму «відварити та додати вершкове масло». А для початку відкриємо невеличку таємницю – гречку можна взагалі не варити. Ось тут всі секрети та лайфхаки з приготування гречки.

ЯК ОБИРАТИ ТА ГОТУВАТИ СМАЖЕНУ КАРТОПЛЮ

Как жарить картофель

Смажена картопля чи не найпопулярніша страва українців. Щоб навчитися її готувати смачною, дізнайтеся кілька корисних порад, як смачно підсмажити картоплю. Якщо ви не знали, то дуже смачною вона виходить, коли порізати її тонкими кружальцями. Тож тримайте ще більше порад з приготування картоплі.

ЯК ПРАВИЛЬНО ГОТУВАТИ РИС

Как варить рис

Важлива складова приготування рису полягає в умінні правильно розраховувати кількість води, щоб рис був ідеальним. Саме тому, ми перш за все вчимо бути обізнаними у видах та способах промислової обробки зернят рису. Хочете більш розсипчастого рису – беріть довгозернистий пропарений або Басматі, якщо вирішили приготувати рисову кашу, то ідеально підійде круглозернистий рис або Камоліно. А ще тримайте більше порад з приготування рису.

ЩОБ НЕ ПРИГОРІЛО: ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАКИП’ЯТИТИ МОЛОКО

Как правильно закипятить молоко

Свіже непастеризоване молоко варто кип’ятити. Як приготуватися до процесу та які заходи вжити, щоб воно не збігло і не пригоріло – в нашій детальній інструкції. Без перебільшення вона – на всі випадки життя. Найголовніше, що ви маєте з цього запам’ятати, що вогонь має бути середнім, ви маєте слідкувати за парою та не відходити від каструлі.

Готувати – це просто!

Завантаження...