Тісто на вареники: найпростіші рецепти від Євгена Клопотенка

Чи часто ви готуєте вареники? Не здивуюсь, якщо ні. Бо ця страва вимагає часу, натхнення і впевненості, що все вийде. Що ж, я тут для того, щоб вам допомогти. Часу у добі я вам не додам, а от найкращими рецептами тіста для вареників поділюся. Гарантую, що ніяких проблем не буде. Я сам все перевірив. Тож не сумнівайтеся, вибирайте будь-яке, придумуйте начинки та готуйтеся ліпити вареники найближчими днями. А потому раджу звернути увагу й на моє ідеальне тісто для пельменів, одразу, як закінчаться вареники.

Тісто для вареників на воді

Тісто для вареників на воді

Беремо воду, борошно та дрібку солі й замішуємо еластичне, пружне тісто. Воно не буде липнути до рук, легко розкочуватиметься у потрібну товщину і чудово ліпитиметься. З ним ви можете бути спокійні – при варінні вся начинка залишиться всередині. Готуйте тісто на вареники на воді, бо це дуже просто.

Тісто для вареників на дріжджах

Тісто для вареників на дріжджах

Захотілося пухких та великих, як долоня, вареників? Таких, щоб взяти пару штук і наїстися? Пропоную зробити тісто для вареників на дріжджах – м’яке, наче хмаринка. Робиться воно просто, а результат вражає. Проте наполегливо рекомендую прискіпливо дотримуватися усіх моїх рекомендацій, зокрема у ставленні до дріжджів.

Тісто для вареників на молоці

Тісто для вареників на молоці

Я за те, щоб ви отримували максимум позитиву від замішування. Саме тому раджу зробити тісто для вареників на молоці, яке за способом приготування схоже на тісто на воді, але виходить більш еластичним та м’яким. Та й вареники з нього дуже ніжні, але при цьому гарно тримають форму та не розриваються при варінні.

Тісто для вареників на воді з яйцем

Тісто для вареників на воді з яйцем

Якщо додати яйце в тісто для вареників на воді, воно стане більш міцним. Саме таке добре підходить для начинок, які розтікаються, як-то фрукти та ягоди. І ви спробуйте на ділі тісто для вареників на воді з яйцем, щоб мати в арсеналі надійний рецепт.

Заварне тісто на вареники

Тісто для пісних вареників

Потрібно змішати в мисці борошно, сіль та олію і залити окропом. Бачите, нічого складного в приготуванні заварного тіста на вареники немає. Єдине, краще замішувати кухонною машиною з насадкою «гак», аби не обпекти руки, але можете перемішати ложкою, почекати, поки трошки остигне, а потім вимішувати руками. Обов’язково дайте готовому тісту відпочити 20 хвилин, накривши рушником, аби не обвітрювалося. Воно виходить м’яким та одночасно еластичним. Моє улюблене.

Тісто для вареників на кефірі з розпушувачем

Тісто для вареників на парі

Плануєте приготувати пухкі вареники на парі? Саме для таких ідеально підійде тісто на кефірі з розпушувачем. Ефект буде такий, як з дріжджами, але не потрібно буде чекати, поки воно підійде. М’яке, добре ліпиться та гарно утримує начинку всередині. Зробіть це тісто для вареників на кефірі з розпушувачем, а начинку – з соковитих вишень чи полунички.

Тісто для вареників на кефірі

Тісто для вареників на кефірі

Ще один варіант міцного тіста для вареників на кефірі, яке на відміну від тіста на яйці більш м’яке. Ліпити з нього – справжнє задоволення, а вареники ви можете і відварити, і приготувати на парі.

Готувати – це просто!

Завантаження...