Тісто на вареники: найпростіші рецепти від Євгена Клопотенка

Ніжні та соковиті, пухкі та красиві, наші українські варенички так і підставляють свої апетитні боки, ніби запрошують вкусити. Їх можна зробити практично з будь-якими начинками, а от тісто для вареників може дещо відрізнятися. В залежності від того, чи ви хочете приготувати їх на парі, чи просто зварити, зробити пісними чи звичайними. Ми зібрали для вас добірку з кількох видів тіста, обирайте, що вам більше до смаку сьогодні.

Щоб ще більше згуртуватися, можна зібратися всією родиною та швиденько приготувати смачну вечерю, бо ідеальне тісто для пельменів ви вже маєте в арсеналі рецептів, а тепер будете знати більше і про тісто для вареників. Медитуйте та разом, ліплячи смаколики!

Тісто для вареників на воді з яйцем

Тісто для вареників на воді з яйцем

Дуже простий варіант – тісто для вареників на воді з яйцем, воно робиться досить просто та виходить еластичним. У нашому варіанті начинка з вареної квасолі, її можна швидко та легко приготувати, але ви обирайте будь-яку іншу до смаку.

Тісто для пісних вареників

Тісто для пісних вареників

Як що ви дотримуєтеся посту або просто хочете приготувати легку страву, тісто для пісних вареників саме для вас. Воно також робиться на воді, як і в попередньому варіанті, але без яйця, а сама вода повинна бути гарячою. За начинку візьміть квашену капусту, як у нашому варіанті, чи іншу, що подобається.

Тісто для вареників на парі

Тісто для вареників на парі

У тісто для вареників на парі ми додамо трохи розпушувача, бо саме за пухку та ніжну структуру ми їх любимо. Якщо маєте в морозилці заморожені ягоди, саме час використати їх, щоб вони не зіпсувалися, якщо світло вимкнуть надовго. Ну і звісно, це неймовірно смачно.

Тісто для вареників на кефірі

Тісто для вареників на кефірі

Якщо хочете зробити тісто для вареників на кефірі, наш рецепт допоможе приготувати його ідеально. Воно буде легко розтягуватися, та водночас залишиться міцним. Чи оберете ви начинку з кисломолочного сиру та гречки, або захочете зробити вареники з картоплею, із цим тісто буде смачно абсолютно все.

Готувати – це просто!

Завантаження...