Доповнює будь-який смак. Найкращі страви з сиром від Євгена Клопотенка

Додавання сиру до страв – це найлінивіший і один із найпрекрасніших методів покращення смаку. Ось у вас є шматок м’яса, а ось м’ясо із підталим сиром, що тягнеться, ось є картопля по-селянськи, а ось вона вже купається в сирному соусі. І так з усім – рецепти страв з сиром ще ніколи мене не розчаровували. Звісно, важливу роль грає продукт і його якість. Щоб страви справді покращувалися в коефіцієнті доданого сиру, я завжди обираю продукцію КОМО. Різні сорти сиру ідеально доповнюють всі види страв, від салату до солодкої лазаньї.

Салат з пшеницею та сиром

Годі замовляти всюди Цезар, а вдома їсти оту просту суміш двох-трьох овочів, заправлених олією. І те, і те, безперечно, має чудові знайомі смаки, але нам варто прагнути різноманітності. Тож ось вам нетиповий салат з пшеницею та сиром. Чому це не гарнір, а салат? Уся справа в пропорціях інгредієнтів і самодостатності страви як салату. Ніжний смак Горіхового сиру тут чудово доповнює українську пшеницю, присмачену овочами.

Салат з сиром

Сирний крем-суп з куркою і томатами

Ніжна консистенція крем-супів полонила сердечка людей у своїх різних смаках і проявах, а його сирні версії безапеляційно виграють у питаннях текстури. Однак часто ці супи мають досить насичений смак, котрий швидко набридає. Мій же сирний крем-суп із Тенеро збалансований куркою та томатами, котрі дарують страві ідеальну смакову палітру. Ніяких надто сильних посмаків, тільки довершений посмак Тенеро.

Сирний крем-суп

Запечена картопля з вершково-гострим соусом

У якийсь момент спершу зварена, а потім роздавлена і запечена картопля стала справжнім хітом соцмереж, приваблюючи всіх хрумкою скоринкою. Не можу не погодитися з більшістю – смак у неї справді неймовірний. Тому я можу закластися, що ці коржики з запеченої картоплі з вершково-гострим соусом на основі фети Інсалата перевершить фастфудові варіанти фрі з більше хімічним, ніж сирним соусом. І хоча основний інгредієнт тут картопля, поєднання сиру з вершками та хріном може перетягнути увагу на себе.

Запечена картопля з сиром

М’ясні рулети з сиром і соусом чимічурі

Якщо хтось колись скаже вам, що м’ясні рулети сухі й банальні, приготуйте для тієї людини цей рулет з сиром Тенеро Мілк і грибами, котрий просто тане на язику. Розплавлений сир, підсмажені гриби та чимічурі з кислинкою розм’якшують яловичину, насичуючи її своїми смаками, а додатковий соус на рулетах змушує аж очі заплющити від задоволення, коли ви їх куштуєте.

М'ясні рулети з сиром

Карпатський буришник

Карпатський картопляно-кукурудзяний пиріг із тонкою скоринкою – це любов із гірським посмаком. А щоб зробити цю любов по-справжньому своєю, я готую карпатський буришник з твердим сиром Тенеро Мілк між шарами пирога. Виходить іще більш насичено, а контраст між підпеченим верхом і ніжною основою, котру сир іще більше пом’якшує, не залишає нікого байдужим до цієї автентичної страви.

Буришник з сиром

Солодка лазанья з сухофруктами

Є невелика ймовірність, що італійці, котрі побачать цей рецепт, можуть проклясти мене за спаплюження класики. Але я експериментатор, а тому в моєму всесвіті цілком собі існує солодка лазанья з сухофруктами та сиром Тенеро Мілк. Ідеальність поєднання солодких смаків із сиром пояснювати не буду, всі ми полюбляємо їсти його з медом чи виноградом. А от сухофрукти й солодкий крем у лазаньї… ну що ж, часом просто хочеться різноманітності або ж чогось середнього між десертом і пастою. Хтось приготує і те, і те, а я раджу такі бажання просто поєднувати.

Солодка лазанья

Завантаження...